İlan No: #00123662
Kategori: Katı Yakıtlı Kat Kaloriferleri
Marka: Çetik Isı Sanayi
Model Tipi: EKO B-150
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 3 Gün
İlan Tarihi: 02.12.2014
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Selçuklu / Konya / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 332 239 21 50
  • +90 332 444 67 95
  • +90 533 203 65 97
  • +90 332 239 21 59

Yetkili: Çetik Isısan

Selçuklu / Konya / Türkiye


150,000 Kcal/ Saat Eko B Serisi Katı Yakıtlı( Kömür Vb ) Kat Kaloriferi

Çetik Isı Sanayi EKO B-150

150,000 Kcal/ Saat Katı Yakıtlı ( Kömür ) Kat Kaloriferi 

UZUN ÖMÜR ve YÜKSEK KALİTE KATI YAKITLI KAT KALORİFERİ

İmalatlarımız standartlara uygun olarak yapılmaktadır.
 
İmalatta A1 kalite kazan sacı kullanılmakta, buda kazan ömrünün uzun olmasını sağlamaktadır.
 
Kazanlarımızda ızgara sulu olarak dizayn edilmiş olup, içinde dolaşan su sayesinde ömrü uzamakta ve yanma sırasında sulu ızgara üzerinde oluşan ısının faydalı enerjiye dönüşmesini sağlayarak verimi arttırmaktadır.
 
İmalattan çıkan her kazan 3 bar işletme basıncına göre 5 bar hidrostatik basınçla testten geçirilmektedir. Kapaklarda kullanılan salmastralar sayesinde tam bir sızdırmazlık sağlanmıştır.
 
       
 
» Teknik Detaylar
 
 
 
YÜKSEK VERİM

Ergonomik LCD dijital kumanda paneli, servo motor donanımı, özel iç tasarımı ve sulu ızgara sistemi ile %88 ‘e ulaşan verimliliğe sahiptir.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Geniş yakıt besleme ağzı sayesinde yakıt doldurma ve tutuşturma işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir.
 
Herkesin zorlanmadan kullanabileceği kumanda panelinden yapacağınız fan ve kazan sıcaklık ayarlarından sonra kazan en verimli ve ekonomik şekilde otomatik olarak çalışacaktır. Hareketli ve devrilebilir sulu ızgara sayesinde şiş, gelberi, kürek v.s gibi aletlere ihtiyaç duymadan sadece bir kol hareketi ile külü zahmetsiz ve tozsuz bir şekilde geniş hacimli kül kovasına boşaltabilirsiniz.

YANMA KONTROL SİSTEMİ

Fan ve kazan sıcaklıları ayarlandıktan sonra, kontrol edilebilir hava üfleme hızı sayesinde havanın kazan içerisinde homojen bir şekilde dağılması gerçekleştirilir ve özel iç tasarımı sayesinde kazan emsallerine nazaran daha kısa bir sürede rejime girer.
 
Rejime giren kazanda fanın devre dışı kalmasıyla yanma doğal çekiş sayesinde devam eder. istenen (ayarlanan) kazan sıcaklığına ulaşıldığında ise servo motor fan klapesini %100, baca klapesini % 80 kapatarak kazanı uyuma moduna geçirir.
 
Bu sistem sayesinde yanma tamamen kontrol altında tutulmuş olup, yakıttan ve elektrik tüketiminden büyük bir tasarruf sağlanmış olur.

YAKIT ÖZELLİĞİ
Katı yakıtlı kazanlarımız, taş kömürü, linyit kömürü, odun ve odun türevi yakıtlar yakıldığında yüksek yanma verimi ve düşük baca gazı emisyon değerleri sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

KURUM TEMİZLİĞİ
Kurum temizliği, özel tasarımı sayesinde haftada bir değil, yılda bir veya iki kez yapılması yeterlidir. Kurum temizleme kapağı ön tarafda olup, kazanın kurum temizleme işlemi emsali olan diğer kazanlara göre daha basit bir biçimde yapılabilmektedir.

YÜKSEK EMNİYET
Kazan su sıcaklığı kumanda paneli üzerinden kontrol edilebilmektedir. Ayrıca elektrik kesilmesi durumunda servo motor fan ve baca klapelerini kapatarak sıcaklığın yükselmesini engeller. Bunları dışında üçüncü bir emniyet sistemi olarak da limit termostat kazan sıcaklığı herhangi bir istenmeyen sebeple 90°C‘nin üzerine çıktığında elektrik sistemini kapatarak fanı devre dışı bırakır ve servo motor klapelerinin kapanmasını sağlar.

ESTETiK TASARIM
Kazan gövdesinde oluşabilecek ısı kayıplarına karşı mükemmel derecede ısı yalıtımı yapılmıştır ve sulu ızgara sayesinde alt kısma inen ısılarda absorbe edilmiştir. Kazan dış görünümü elektro statik boya ile boyanmış olup bulunduğu ortama estetik bir görünüm kazandırır.

ÇEVRE DOSTU
Kazan özel iç tasarımı sayesinde yanma ve yanma sonucu oluşan gazlardan maksimum derece faydalanılarak, çevreye zararlı atık gazlar ve baca çıkış sıcaklığı en düşük değerlere indirilmiştir.
 

 

Çetik Isı Sanayi EKO B-150 Teknik Ölçüler

 

A

D

C

E

L

B

KAZAN

EMNİYET

BACA

 

mm

mm

mm

mm

mm

mm

GİDİŞ Inch (")

DÖNÜŞ Inch (-)

GİDİŞ Inch (")

DÖNÜŞ Inch (")

mm

EKO B-150

845

240

1305

445

1990

1805

21/2

21/2

11/2

11/2

200

150,000 Kcal/ Saat Eko B Serisi Katı Yakıtlı( Kömür Vb ) Kat Kaloriferi , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!
Satıcının Diğer İlanları Tümünü Göster
Benzer İlanlar Tümünü Göster