19'' Rack Kabin / 19'' Rack Cabinet

İlan No : #00191672
Kategori: Rack Kabin
Marka: Tumrack
Model Tipi: 600x600
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: İkitelli OSB Mah. / Başakşehir / İstanbul
Satış Detayı: Vade Olur, Leasing'e Uygun, Kredi Kartına Taksit, Havale / EFT, Kredi Kartı, Posta Çeki, Kosgeb Destekli, Görüşülür
90 -380
+KDV Min. Sipariş 1 Adet
Bu ilan yayında değildir

Tumrack

19'' Rack Kabin / 19'' Rack Cabinet

 

Harici tip dış ortam kabinetlerinde, ihtiyacı karşılayacak boyutlarda tamemen kaynaksız yapı, ekstüze alüminyum profil kontrüksüyon olarak projeye özel üretim yapılmaktadır. 

Doğal hava sirkülasyonlu çift cidar alüminyum kapılar ve paneller izalasyon malzemeli olarak üretilmektedir. Sağlam ve dayanıklı özel profil yapısı, fiziksel darbelere ve vandalizme karşı üstün koruma sağlar. 
Kullanım Alanları;

  • Enerji Dağıtım Sistemleri Güvenlik Sistemleri BT Çözümleri, telekom sektörü , ulaşım ve trafik kontrol sistemleri, endüstriyel kullanım.
  • EN 60529 standardına uygun IP55 koruma sınıfında toz ve su girişini engeller. Fan ve filtre uygulamalarında IP54 sınıfı koruma sağlar. 
  • 1,5 mm sacdan üretilen monoblok kaynaklı yapı üzerine uygulanan Ral 7035 açık gri epoksi polyester elektrostatik toz boya ile en yüksek korozyon direnci sağlanır. 

Koruma kapaklı ve filtreli taze hava girişleri ile sıcak hava çıkışları pasif havalandırma olanağı sunar ve standart olarak kabinet ile birlikte verilir. İstek üzerine filtrelere, cebri havalandırma için fan takılabilir.

In outdoor type outdoor cabinets, project-specific production is made as a completely weldless structure, extruded aluminum profile construction, in dimensions to meet the need. 

Double skin aluminum doors and panels with natural air circulation are produced with insulation material. Robust and durable special profile structure provides superior protection against physical impacts and vandalism. 
Usage areas;

  • Energy Distribution Systems Security Systems IT Solutions, telecom sector, transportation and traffic control systems, industrial use.
  • It prevents dust and water ingress in IP55 protection class in accordance with EN 60529 standard. Provides IP54 class protection in fan and filter applications. 
  • The highest corrosion resistance is provided by Ral 7035 light gray epoxy polyester electrostatic powder paint applied on the monoblock welded structure made of 1.5 mm sheet metal. 

Fresh air inlets and hot air outlets with protection cover and filter provide passive ventilation and are supplied with the cabinet as standard. On request, filters can be fitted with a fan for forced ventilation.

19'' Rack Kabin / 19'' Rack Cabinet
19'' Rack Kabin / 19'' Rack Cabinet Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!