352 Cc Atv Kuba Linhai 400 T3

98.500
KDV DAHİL Min. Sipariş 1 Adet,
İlan No: #00128781
Kategori: ATV
Marka: Kuba
Model Tipi: Linhai400-T3
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Aydıntepe Mah. / Tuzla / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Peşin, Kredi Kartı, Kosgeb Destekli

Kuba Linhai 400 T3

MOTOR

Hacmi 352 cc
Motor Tipi 4 Zamanlı
Silindir Tek Silindir
Maksimum Güç 23.46Hp 6500 rpm
Yakıt Sistemi Karbüratör
Ateşleme C.D.I. Ateşleme
Soğutma Hava ve Su Soğutmalı
GÜÇ AKTARMA

Sürüş Sistemi Kuba Sürüş Sistemi
Ön Fren Hidrolik Disk
Arka Fren Hidrolik Disk
Şanzıman Otomatik Geri Vitesli, 2WD

Ürün Tanımı

LH400, sport tutkunlarının bir numaralı tercihi. Özelliklerine göz attığınızda neden böyle olduğuna sizde karar vereceksiniz. ATV'de dünyaca ünlü tasarımcıların tasarımı LH400 keskin yol tutuş, sert süspansiyon ve yüksek teknolojili motoruyla sizleri yarışa davet ediyor.

Atik, çevik ve sıra dışı bir performans sağlıyor. 352 cc motor sağlam, hafif şaside tutulurken uzun hareket mesafeli süspansiyon tüm dengeye katkı sağlıyor.

Hassas motor tasarımı

KUBA LH ATV'lerde kullanılan 4 zamanlı motorlar, bütün devirlerde yüksek tork sağlamak için tasarlanmış ve üretilmişlerdir. Buda onlara, her türlü arazi koşulunda yüksek çekiş gücü vermektedir.

 

 

 

Ayarlanabilir süspansiyon

Ayarlanabilir süspansiyon, tekerleklerin daha uzun süre kullanılmasını, engebeli arazilerde tutarlı bir temas sağlıyor. Bağımsız ön süspansiyon ön tekerleklerin hareketlerinden birbirlerinden etkilenmemesini sağlar. Bu süspansiyon ATV'nin zorlu arazi koşullarında daha düzgün seyretmesini ve kontrollü bir pozisyonda yol tutuşunu arttırmaktadır.

 

 

Geniş şasi ve yükseklik 

Kompakt tasarımı ve ayarlanabilir süspansiyonu, KUBA LH ATV'lerin zeminden yüksekte kullanılmasını sağlamaktadır. Geniş şasi, mükemmel denge ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Güçlü korumalar, herhangi bir engelle karşılaşıldığında ATV'nin ve sürücüsünün zarar görmesini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.

 

 

 

 

Taşıma Rafları

Özel, ekstra dayanıklı boya ile kaplanmış sağlam çelik taşıma rafları 40 kg önde ve 80 kg arkada inanılmaz bir yük taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 

 

LCD Panel

LCD veri göstergesi, LH400 ün kullanım değerlerini doğru gösteren bir ölçere sahiptir. Panelde süre, toplam kilometre, kilometre sayacı, yakıt durumu ve şanzıman modu bulunmaktadır.

 

 

 

Çelik Jantlar

LH400 ün bütününde hafif ve ergonomik tasarımlar tercih edilmiştir ve düşük yaysız ağırlık için yepyeni çelik alaşımlı jantlarla donatılmıştır. 12" Hafif jantlar, istikrarlı ve tepkisel kontrol için yeni geliştirilen lastiklerle (ön tarafta 25x8-12” ve arka tarafta 25x10-12”) donatılmıştır. 

 

 

Çekiş Sistemi

KUBA LH serisi ATV lerde her şey en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak yapıldığı gibi şaft çekiş sistemide bunlardan en önemlilerdinden biridir. Bu sistem ATV nin direksiyon hakimiyetine hafif ve çeviklik katarken bütün gücü tekerlere eşit olarak dağıtır. LH serisi 2WD çekiş sistemiyle sorunsuz ve güçlü bir yol tutuşu sağlarken 4WD çekiş sistemiylede daha fazla güç gerektiren yük taşıma, sanayi ve çiftçilik gibi işlerinizde de emrinizde.

Bu ilan 9560 kez incelenmiştir.
352 Cc Atv Kuba Linhai 400 T3 Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!