İlan No: #00128769
Kategori: ATV
Marka: Arctic Cat
Model Tipi: 700i
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Peşin, Kredi Kartı, Kosgeb Destekli
14.000 EUR
Hızlı 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Üçerler Motorlu Araçlar

Tuzla / İstanbul / Türkiye


695 Cc Atv Arctic Cat 700İ

Arctic Cat 700i

 

700 H1 4-zamanlı motor w / EFI

700 H1 EFI ile bir 695cc, sıvı soğutmalı tek silindir. Bu motor gücü ve tork büyük miktarda oluşturur. Daha temiz yanan, daha verimli motor olmak ile birlikte, H1 mükemmel gaz tepkisi ve üstün ısı verimliliği sağlar.

Ride-In Süspansiyon

Daha iyi viraj almak  için ağırlık merkezi indirildi. Ride-In süspansiyon arkasındaki düşünce budur. Bunu gerçekleştirmek için yerden yükseklik , süspansiyon ve seyahatten ödün vermeden profili ve koltuk tasarımı yapıldı. A-silah ultra-duyarlı direksiyon ile sonuçlanan, virajlarda sapmaları önlemeyen çifler.

Digital Ölçer

Saat / saat metre, yakıt seviyesi, modu düğmesi, set / reset düğmesi, kilometre sayacı / gezi, vites konumu, hız / takometre, iğne ekran, diferansiyel kilidi, drive select, yüksek ışın, pil: Dijital göstergesi 14 kritik operasyon bilgisi göstergeleri özellikleri durumu, sıcaklık ve yağ basıncı.

Duro 3 Yıldız Kaden Lastik & Alüminyum Jant

Duro 3 Yıldız Kaden lastikler 3 katlı değerlendirmesi sahiptir. Bu pürüzsüz bir sürme lastiktir.Sırt deseni arazi her türlü mükemmel kavrama sağlar.

On-The-Fly 2WD/4WD
w / Diferansiyel Kilidi

Maksimum çekiş için, ön diferansiyel kilidi.

Arka 2-inç Alıcı

Sen ATV size her fırsatta kullanarak olacak. Bu yüzden sadece pikap üzerinde gibi bir kalın 2-inç arka alıcı, ile donatılmış. Gone birden fazla aksaklık bir gün vardır. Tekne römork, yarar römork, sizin SPEEDPoint ™ ekleri kadar kanca. Ve başarıları kadar raf başlar.

Ön ve Arka SpeedRacks

Rafları çelik değil, plastik. Onlar güçlüsün. Bu dayanıklı konum. Dahası, dahili giriş noktaları bu ek eklemek için süper kolay yapmak. Raflar 100 £ için derecelendirilir. Ön ve £ 200 üzerinde taşıma kapasitesi. arkasındaki.

Elektronik Hidrolik Direksiyon

Arctic Cat ®, araç hızı sadece ölçüm değil, aynı zamanda direksiyon ve tekerlekler hem de tork direksiyon tarafından gerçek bir değişken yardımcı sistemi verir.Elektronik kontrol ünitesi önceden tespit edilmiş bir seviyede güçlerin dönme sağlamak için motor uyaran, giriş güçleri, direnç ve hız ölçer.

Otomotiv-Stil Boya

O kadar tutar gibi yüksek kaliteli otomotiv tarzı boya olarak iyi görünüyor.

695 Cc Atv Arctic Cat 700İ , Sıfır ( Yeni ) Satılık 14.000 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!