İlan No: #00110112
Kategori: Proses Hava Isıtma Brülörleri
Marka: Eclıpse
Model Tipi: AH0050
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 18.07.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Gebze / Kocaeli / Türkiye
Kısa Detay: Garantili


  •    İş: +90 262 751 33 66
  •    Fax: +90 262 751 33 88

Yetkili: Çukurova Isı Sistemleri
Gebze / Kocaeli / Türkiye


Proses Hava Isıtma Brülörü / Eclıpse Ah0050

UYGULAMA ALANLARI

• Yiyecek üretimi
• Doğrudan alevle yiyecek kurutma
• Boyama
• Finishing
• Düşük emisyon uygulamaları


 

TEMEL ÖZELLİKLER

• Modüler olarak üretildiğinden, kapasite arttırma esnekliği
• Geniş kısma oranı ile yüksek verimlilik

Eclipse AH yakıcı bekleri kanal içinde dolaşan sıcak ve temiz proses havası üretilmesinde kullanılır. Proses havası hızı ve içindeki oksijen oranına bağlı olarak yanma havasını temin eden fan ile donatılmıştır. Proses havası ile alev ve yanma gazlarının hızlı ve yoğun karışımını sağlayan hat tipi yapısı; kanal kesiti boyunca mükemmel düzgünlükte sıcaklık dağılımı sağlar.

Kanal içinde dolaşan proses havasının ihtiva ettiği oksijen oranına ve proses havası hızına göre AH yakıcının donanımı değişmekte, gerektiğinde yanma havasını kanal dışından almak üzere yakıcıya monte edilen fan ile beraber projelendirilmektedir. AH yakıcıları bir çok endüstriyel kurutma proseslerinde (kurutma ve terbiye fırınları, kağıt, baskı, boya, kaplama, tekstil, ağaç, talaş, halı, cam, seramik, tuğla, hububat, gübre, baca atıkları yakıcı ) kullanılmaktadır.

Eclipse Combustion Inc. Firması 1908 yılından bu yana metal, tekstil, seramik, kağıt, baskı, kojenerasyon, otomotiv ve gıda sektörlerinde çeşitli amaçlara yönelik olarak kullanılan sanayi tipi proses brülörleri imal eden ABD menşeeli bir firmadır. Türkiye'de Çukurova Isı Sistemleri tarafından 1999 yılında temsil edilmeye başlanan Eclipse Combustion'un birçok firmada ürünlerini görmek mümkündür.

Proses Hava Isıtma Brülörü / Eclıpse Ah0050, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Proses Hava Isıtma Brülörü / Eclıpse Ah0050, Eclıpse AH0050 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com