İlan No: #00124133
Kategori: Koli Paketleme Makinası
Marka: 3E Otomasyon
Model Tipi: Robotik
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
Menşei: Türk Malı
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 11.12.2014
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Kredi Kartı, Peşin


  •    İş: +90 212 671 15 60
  •    Fax: +90 212 671 15 63

Yetkili: 3e Otomasyon
Başakşehir / İstanbul / Türkiye


Koli Doldurma Sistemi/ Robotik

Koli doldurma sistemleri koliye doldurulacak ürünün tipi, paketlenme şekli, kapasite, koliye diziliş şekli, her hatta kaç çeşit ürün olacağı bilgileri incelenerek uygulamaya özel olarak seçilmelidir. Bu sayede optimum maliyetle en verimli çözüm üretilmiş olur.

Robotik Koli Doldurma Sistemleri:

Özelikle koliye yerleştirilecek ürünlerin tümünün bir seferde alınabileceği uygulamalar için en uygun çözüm pick&place adı verilen robotlu sistemlerdir. Bu sistemde, koli içi dizilişe göre bir kata yerleştirilecek ürün önceden gruplanır ve 2 eksenli bir robot ile bir seferde alınarak koli içine yerleştirilir. Uygulama örneği olarak;

Koli içine 25 adet bardak su, 10-12 adet şişe, , 40 adet piknik reçeli gibi uygulamalar sayılabilir. Robotun tutucu (hand gripper) kısmı ürüne özel tasarlanır.

Hız kapasitesi: Robotun hızı tek seferde alınacak toplam ürün ağırlığına bağlı olarak 8-12 çevrim/dakika'dır. Örneğin; Bir seferde alınabilecek ürün sayısı 25 ise, kapasite 25 x 12 x 60 = 18.000 ürün/saat'e kadar çıkabilir.

Avantajlar: Pick&place robotik koli doldurma sistemlerinin en önemli avantajı uygulama esnekliğidir. Ürünlerin boyutlarının veya koli içi dizilişlerinin çeşitlilik gösterdiği tesisler için en ideal uygulamadır. Sadece tutucu üzerinde basit ayarlamalar yapılarak, veya ürün değiştirilecekse tutucu üzerinde revizyon yapılarak sistem kolaylıkla yeni ürüne veya uygulamaya uygun hale getirilebilir, bir hattan alınıp başka bir hatta yerleştirilebilir.

Sistemin bir diğer avantajı yerleşimde sağladığı esnekliktir. Toplamda kaplayacağı alan değişmese de sistem bileşenleri alanın şekline göre düzenlenebileceği için, yer kısıtlaması olan tesislere entegrasyonu daha kolay olacaktır.

Koli Doldurma Sistemi/ Robotik , Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Koli Doldurma Sistemi/ Robotik , 3E Otomasyon Robotik 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com