İlan No: #00093160
Kategori: Kültivatör
Marka: Yüksel Tarım
Model Tipi: YTM-YYK-13
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 26.05.2012
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Karatay / Konya / Türkiye
Kısa Detay: Garantili


  •    İş: +90 332 345 00 12
  •    Fax: +90 332 345 00 13

Yetkili: Yüksel Tarım
Karatay / Konya / Türkiye


Yatık Yaylı Kültivatör 13 AyaklıTEKNİK BİLGİLER

  Kültüvatör çatısı; birbirine paralel bir çift 65x65x7x mm'lik köşebendetten yapılmış, ön ve arka kirişlerin çatı boyunca uzanan 90 mm çaplı bir boruya bağlanmasından oluşmuştur. Taşıyıcı boru, kirişe kaynatılmış 6 mm kalınlığında özel şekilli bağlama parçasının ön uçlarına ön kiriş, arka uçlarına arka kiriş olmak üzere ikişer adet cıvata ile bağlanmıştır.  Çatıyı oluşturan köşebentlere boydan boya belirli aralıklarla 13 mm çaplı delikler açılmıştır. Bu delikler, ayak arası mesafeyi ayarlama imkanı sağlamaktadır. Uygun aralıklar seçilerek, ayaklar bu deliklere cıvata ile bağlanmaktadır. Ayaklar çalışma sırasında aşırı zorlandığında zarar görmemeleri için geriye doğru açılacak şekilde ikişer adet aya ile gerdirilmiştir. Üstteki yayların bağlantısı kültüvatör ayak bağlantı kollarına kaynak edilmiş ön ayaklarda önden ve arkadan 02O mm'lik alttaki yayların bağlantısı da arka ayaklarda yine önden ve arkadan 02O mm'lik pimler ile gerçekleştirilmiştir.  Kültüvatör ayağı 65x65x7 mm'lik köşebentten yapılmış ayak kollarına bağlanmıştır. Ayakların gövde kısmı dövülerek biçimlendirilmiş ve uç demiri bu gövdelere ikişer adet havşa başlı cıvata ile bağlanmıştır. Kültüvatör uç demiri 20x60 mm'lik lamadan yapılmış ayaklara bağlanmıştır.(TS 2162)  Kültüvatör, kaz ayağı şeklinde uç demiri ile donatılmıştır.(Uç demiri kültüvatör ayağına bağlanan, toprağı yırtarak veya keserek işleyen kültüvatör elemanıdır.)

Yatık Yaylı Kültivatör 13 Ayaklı, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Yatık Yaylı Kültivatör 13 Ayaklı, Yüksel Tarım YTM-YYK-13 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com