İlan No: #00133106
Kategori: Klasik Deri Boyama Makinaları
Marka: Derimaksan
Model Tipi: 3400
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
Menşei: Türk Malı
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 04.03.2015
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Bornova / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin


  •    İş: +90 232 376 76 92
  •    Cep: +90 533 457 45 14
  •    Fax: +90 232 376 76 17

Yetkili: Hüseyin Gülmez
Bornova / İzmir / Türkiye


12 Kollu Bilgisayarlı Otomatik Deri Boyama Makinası 3400 Mm

Derimaksan 3400 

12 Kollu Bilgisayarlı Otomatik Deri Boyama Makinası 3400 Mm

 

Genel Tanımlama:

 

DERİ-MAKSAN otomatik boya makinesini geliştirerek Türkiye'de ilk defa tüm fonksiyonları bilgisayar kontrolü ile yapılabilen yeni boya makinesini tasarlamış ve imalatını gerçekleştirmiştir. Yeni otomatik boya makinesinde operatörün makineyi operasyona hazırlama, operasyon sırasındaki ayarlama ve işlem sonrası temizlik zamanları en aza indirilmiştir. Ayrıca sistem hazırlanırken makinede hava ve enerji sarfiyatından tasarruf hedeflenmiştir.  Bilgisayar programı ile tabancaların boya ve hava ayarları uzaktan ayarlanabilmektedir.

Merkezi ayar imkanı ile boya tabancalarının tek tek ayarlanmasına gerek kalmamaktadır. Yapılan finisaj çeşidine göre bant ve kafa hızlarını otomatik senkronize edilmesi ve bu bilgilerin hafızada saklanıp tekrar kullanılabilmesi sağlanmıştır. Boya tabancalarının deriye mesafesinin kontrolü bilgisayar ile yapılmaktadır. Tabancalarda üçüncü boya kanalına sahip olunması, bu hatlarda iş bitiminde kalan boyanın geri kazanılabilmesi ve sistemin otomatik olarak yıkanabilmesi sağlanmıştır.  Boya kanallarının yıkanmaması halinde operatörünü ikaz etmesi, yıkanmadığı takdirde durumu tespit ederek sorumluların kontrol edebilmesi için hafızada saklanması imkanı yaratılmıştır. 

İsteğe göre HVLP tabanca ile donatılabilmektedir.  Sağlıklı ve temiz misina kullanımı için geliştirilen  boya kabini kısa devrede misina bantı ile kurutma kabini misinalarının atılan boyadan etkilenerek kirlenmesi önlemmiştir. Misina ayırması ile sıyırma ve yıkama süresi en aza indirilmiştir.  Misina yıkama otomatik çalışır fırçalar ile sulu sistem  yapılmıştır. Kurutma kabini ısı kayıpları çift cidar arasına enjekte edilerek uygulanan sıkıştırılmış poliüretan ile en aza indirilmiştir. Temizlik ve kontrolün rahat yapılailmesi için kolay acılır kapanır kapaklar mevcuttur. Otomatik nem ve sıcaklık kontrolü yapılabilmekte, ısı verimi yüksek esanjörlerde az enerji ile kabinde daha yüksek ısılar elde edilebilmektedir. 

Hava debisi yüksek radyal aspiratörler sessiz ve titreşimsiz çalışmaktadır. bu özelliklerle kurutma kabinlerinde boylar kısaltılmış ve yer tasarrufu sağlanmıştır. Deri finisajında kalite ve başarıya Deri-maksan yeni Otomatik Boya Makinesi ile ulaşılacaktır.

 

 

MODEL 3400
A 3400
B 3600
C 4100
D 6000
E 4700
F 2250
L 19750

 

 

12 Kollu Bilgisayarlı Otomatik Deri Boyama Makinası 3400 Mm , Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık 12 Kollu Bilgisayarlı Otomatik Deri Boyama Makinası 3400 Mm , Derimaksan 3400 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com