İlan No: #00096746
Kategori: Ters Ozmoz Sistemleri
Marka: Aqua Sense
Model Tipi: ASRO 750
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 27.01.2013
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye


  •    İş: +90 216 467 29 38
  •    Fax: +90 216 467 25 27

Yetkili: İlke Mühendislik
Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Ters Ozmoz Sistemi

 

TERS OZMOZ SİSTEMLERİ


 

- Paslanmaz çelik şase
- Tam otomatik çalışma
- Geniş kapasite aralığı
- Kolay bakım ve işletme
- Yüksek performanslı membran
- Atık su geri kazanım
- Evsel ve endüstriyel alternatifler


 

Yarı geçirgen bir zar ile ayrılmış durumda bulunan yoğunlukları farklı iki sıvının yoğunluklarının eşitlenmesini sağlayan doğal basınca ozmotik basınç ismi verilir.


 

Doğal olmayan yolla daha büyük bir basınç oluşturmak suretiyle, üzerinde angström boyutunda gözenekler bulunan yarı geçirgen bir membrandan geçirilen suyun içindeki çözünmüş ve çözünmemiş iyonların, tortu, bakteri, organik maddeler ve ağır metallerin giderilmesi işlemine ters ozmoz adı verilir.

 

Ters ozmoz dışında hiçbir işlem tek başına sudaki bütün kirleticileri ters ozmoz kadar yüksek bir verimle arıtamaz.

 

Aquasense ters ozmoz sistemlerinde atık sudan değişen oranlarda geri kazanım yapılarak tasarruf sağlanır. Acil durumlarda, askeri kullanım veya geçici ihtiyaçları (inşaat alanları gibi) karşılamak amacıyla konteynır içine yerleştirilmiş mobil ters ozmoz sistemleri dizayn etmek mümkündür.

 

R.O. ünitelerimiz domestik ve endüstriyel kullanıma yönelik 40 lt/h - 20.000 lt/h arası kapasitelerde ihtiyacı tek cihaz ile karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Daha yüksek kapasite ihtiyaçlarınızda lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

Ters Ozmoz Sistemi, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Ters Ozmoz Sistemi, Aqua Sense ASRO 750 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com