İlan No: #00097410
Kategori: Beton Vibratörü
Marka: Wacker Neuson
Model Tipi: PAR 27/2
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Wacker Neuson Türkiye

Ataşehir / İstanbul / Türkiye


Basınçlı Havalı Kalıp Vibratör / Wacker Neuson Par 27/2

Genel Özellikler: Düşük çalışma ağırlığı ve küçük boyutlar. Lamel rotorunun eksantrik ağırlığının ürettiği santrifüj kuvveti doğrudan aktarma. Kalıptan kaynaklanan kritik devir sayılarını problemsiz ve çabuk geçiş sayesinde minumum hava tüketimi ve vibratörün değişik kullanım ihtiyaçlarını karşılaması. Yağ ile şartlandırılmış basınçlı hava kullanımı ile herhangi bir bakım gereksinimi kalmaz. Rulmansız ve sağlam (hareketli sadece bir parça) yapının getirdiği dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü.
Özellikler

Uygulama Örnekleri

cyteyuch.jpg   Uz X Gen X Yük mm : 144 x 242 x 215 Çalışma Ağırlığı kg : 15.3 Vibrasyon 1/dak : 15500 Santrifüj Kuvveti kN : 27 Tahrik kg : Basınçlı Hava Çalışma Basıncı bar(p.s.i) : 6(85) Hava Tüketimi m³/dak : 1.58
Uygulama: Ulaşılması zor olan yerlere monte edilebilen havalı kalıp vibratörleri, çok uzun ve bakımsız kullanım süreleri ve yüksek verimleri ile öne çıkarlar. Her türlü sıkıştırma probleminde, tünel kalıplarda, masa tipi üretimde, üstyapı ve altyapıdaki yoğun donatılı kalıplarda, görünür (brüt) betonlarda, otoyol şantiyelerinde mastar ve finisherlerin donatılmasında, patlama tehlikesi bulanan yer altı ş antiyelerinde, ön gerilimli beton ve her türlü prekast üretimde akılcı çözüm sunarlar.

Basınçlı Havalı Kalıp Vibratör / Wacker Neuson Par 27/2, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!