İlan No: #00079350
Kategori: Programlı Dikiş Makinası
Marka: Bernina
Model Tipi: ARTİSTA 730E
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İsviçre
Teslim Durumu: 1 Gün
İlan Tarihi: 15.02.2016
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Fatih / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Kapıda Ödeme, Peşin, Kredi Kartına Taksit
13.180 TL
1 Gün 'de Teslim
 Teklif İste
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 526 56 98
  • +90 212 526 56 99
  • +90 212 514 15 87

Yetkili: Mutluay Makina

Fatih / İstanbul / Türkiye


Bernina ARTİSTA 730E Programlı Dikiş Makinası

Bernina ARTİSTA 730E Programlı Dikiş Makinası

ESKİ MAKİNE İNDİRİMLİ KAMPANYA!!!

Eşsiz sanatçı
Artista 730 mutlak üst düzey fonksiyonları ve özellikleri ile gerçek bir dikiş, kapitone ve nakış sanatçısı
 
Makine ile birlikte hediye ettiğimiz USB veri çubuğu sayesinda 1000 desenin üzerinde Türkişi,kanaviçe,maraşişi,sargı,çiniğnesi,aplike tarzındaki desenlerle eşşsiz bir nakış koleksiyonuna sahip olacaksınız.
-Dilerseniz extra olarak satın alabileceğiniz 40X15 cm Mega kasnağı ile çok büyük nakış tasarımlarınada imzanızı atabilirsiniz.
-Kasnak içerisinde seçtiğiniz deseni istnilen boyutta ayarlayabilir.istediğiniz kadar çevirip kasnak içerisinde konumlandırabilirsiniz..
-Yazı yazarken,bilgisayarlarda olduğu gibi Word Art karakterlerini kullanarak yazılara açı vererek oval olarakta yazabilirsiniz..


 

BSR BERNİNA Dikiş Düzenleyici

Dünyada ilk defa olan serbest hareketli olarak mükemmel şekilde çalışmakta olan bu BERNİNA dikiş düzenleyicisi veya kısa süreli olarak çalışan BSR fonksiyonueşsiz bir çalışma gösterir. Bu baskı ayağı değişken dikiş hızlarında bile uygun dikiş uzunluğunu sağlar. 730'un dikiş ayağı olan BSR ayğının özelliği zigzag dikişleri yapabilmesidir.
USB Portu ve USB veri çubuğu

Yeni BERNINA Artista 730, BERNINA USB hafıza çubuğu ile üretilmiştir. Bu özellik çok zengin nakış tasarımlarını içermektedir ve sizlerin nakış bilgisayarınız ve PC arasında değiştirme yapılmasını sağlar. USB portuna 1000'in üzerinde desen yükleyebilirsiniz.
Benzersiz CFL dikiş Işığı (Fluorasan ışığı)

Bernina dikiş makinasının içine yerleştirilmiş olan ışıklandırma sistemi gün ışığı gibi parlak olarak ve serbest ışık şeklinde gölgeli şekilde iğne etrafındaki alanın dikiş alanını aydınlatır.
Kurma (Kişisel Ayarlar)

BERNINA için yanlızca eşsiz olan bu özellik bütün arızalı ayarların, çalışma unsurlarının ve kendi kişisel ihtiyaçlarınıza göre fonksiyonlarının yapılmasının ve favori fonksiyon düğmesinin çalışmasını sağlar.
Çok Fonsiyonlu Düğmeler

Bunlar özellikle dikiş ve nakış işlemlerinin kolayca yapılmasını sağlar. Çok fonksiyonlu düğmeler dikiş uzunluğunun ve genişlemesinin ayarlamasını yapar. Nakış alanında sizler sonsuz olarak, ölçüm, pozisyon,dönen tasarımlar bakımından yararlanabilirsiniz ve ayrıca bunu öğretic ile kullanabilirsiniz.
FHS El Kullanılmayan Sistem (Dizlik Tertibatı)

Gerçek BERNINA özelliğidir.Diz ile çalıştırılan baskı ayağının kaldırılmasını sağlar ve aynı zamanda besleme mandallarının alçaltılmasını temin eder. Bu durm projenizi devam ettirmek için bir kılavuz olarak el kullanmadan çalışmanızı sağlar.
Otomatik Masura Sarma Motoru

Bu sarma tertibatı Artista 730 dikiş makinası ile sizlere zaman tasarrufunda bulunur, bobinlere dikiş yaptığınız zaman veya nakış veya yorgan dikişi yaptığınız zaman işte herhangi bir duraklama olmadan bobinin sarılmasını sağlar. Ayrıca sağlam çok fonksiyonlu metal makara tutucusu faydalı ve yararlı bir aksamdır.
Geniş ve Dokunmatik Ekran

Dokuma ekranı dikiş genişliği ve uzunluğu besleme dişlisi ve iğne pozisyonuyla ilgili olarak önemli bilgileri gösterir. Kullanıcı ara yüzündeki animasyonlar kolay ayrıca uygun şekilde çalıştırılabilir.
Sonsuz şekilde ayarlanabilir baskı-ayak basıncı

Baskı ayak basıncının kontrol edilmesi düzgün şekilde kumaşın beslenmesini en iyi şekilde sağlar. Bu durum kaba hassas olan kumaşın bütün kalınlıkları doğrultusunda mükemmel şekilde dikiş dikilmesine yardımcı olur.
Dahili Portal

Artista 730 çalıştırma sistemi olarak Microsoft Windows'u kullanmak için dünyada yapılan ilk ve tek dikiş makinasıdır. İsteğe bağlı olarak,elde mevcut modem sistemi Artista internet portalından tasarımları yüklemenizi sağlar.
Otomatik İplik Kesici

Artista 730 ile tasarımdaki bir rengin nakış işlemini bitirdikten sonra iplik ucu otomatik olarak kesilir. Alt ve üst ipliği ayrıca aynı anda dikiş yamalama ve yorgan dikme modlarına bir düğmeye basılmak suretiyle kesilebilir.
Favori Fonksiyon Düğmesi

Favori Fonksiyon Düğmesi en sık kullanılan fonksiyonumuz için serbestçe programlanmıştır. İstediğiniz özelliği bir düğmeyle programlayabilirsiniz.
Güvenli Taşıma Çantası

Kolayca takılacak nakış modülü nakış dünyasının harikulade bir durumuna ulaşmanızı sağlar. Çok geniş olan nakış alanları fikirlerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlar. Bununla beraber verilen çanta nakış modülünün pratik olarak muhafaza edilmesini ve kolayca taşınmasını sağlar.

Bernina ARTİSTA 730E Programlı Dikiş Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık Bernina ARTİSTA 730E Programlı Dikiş Makinası, Bernina ARTİSTA 730E 13.180 TL Fiyat'la