İlan No: #00120327
Kategori: Beton Serici
Marka: Gomaco
Model Tipi: 9500
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Amerika
Teslim Durumu: 7 Gün
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Sarıyer / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun, Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Göker İş Makinaları

Sarıyer / İstanbul / Türkiye


Beton Serici Makinası Gomaco 9500

Gomaco 9500 Beton Serici Makinası 

• Manevra kabiliyeti ... makinenin kendi uzunluğu 360 derecelik dönüş, çünkü iki parça tasarımı mümkündür.Geniş bir dönüş yarıçapı üç parça makineleri gibi talep edilmez. Manevra kabiliyeti en şantiye koşullarına gereklidir.

• Düşük PSI ... büyük bir parça yüzey temas alanı ve iki uçlu tasarım kesilmiş notu yüksek bir çekiş çaba ve düşük zemin basıncı sağlar.

• Karışık Geçidi The End Of bırakmaz ... Sadece ön tarafa monte edilmiş düzeltici her geçişte sonuna ya da ön engellerin inç içinde düzeltmek için izin verir.

• Daha Fazla Güç Ve Asgari Kenar Açıklığı ... Bizim state-of-the-art, trimmerhead hidrostatik, doğrudan tahrikli motoru sadece inç / milimetre yan boşluk gereksinimlerini sağlamak için dahili monte edilir.

• Görünürlük Emniyet ... Means o operatör platformunun önünde doğrudan çünkü operatör trimmerhead ya da beton hunisi tam bir görünümü vardır.

• Oransal Hidrolik Sistem ... Oransal valfler şimdi konveyör asansör ve salıncak devreleri ve hızlı, pürüzsüz duyarlı kontrolü sağlamak için dereceli kontrol devresinde kullanılmaktadır.

• Otomatik Arka ... Steer hattı (inferring Telli veya diğer rehberlik) yedeklemek için 9500 özelliği mevcut arka yönlendirmek.

Beton Serici Makinası Gomaco 9500, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!