;

Büyük Tonajlı Kayışlı Yağ Sıyırıcı

İlan No : #00178675
Kategori: Yağ Sıyırıcı
Marka: Adler Metal
Model Tipi: AD-01
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Selvilitepe Mahallesi / Turgutlu / Manisa
Satış Detayı: Görüşülür
Fiyat Sorunuz

Büyük Tonajlı Kayışlı Yağ Sıyırıcı

Diğer bir yağ sıyırıcı modelimizde büyük tonajlı havuzlar içindir. Özellikle çok büyük işlem merkezlerinin veya birkaç adet tezgahın soğutma sıvılarının toplandığı bu havuzlar 2 ila 20 ton arasında bir kapasiteye sahiptir. Yer seviyesinden aşağıda bulunan bu havuzların derinlikleri ve su seviyeleri farklı olabildiğinden makinanın yağ toplama bölümü yükseklik ayarlı olarak dizayn edilmiştir. Makinanın debisi 50 lt/saat olup bu değer havuzun genişliğine, üzerinde biriken atık yağ miktarına, havuzun eğimine, yüzey alanına ve yağın homojenliğine (yağ ile karışan partiküller, cüruflar) göre değişebilir. Makinanın yağ sıyırma parçasının yerden yüksekliği yağı standart 20 lt'lik tenekelere boşaltabilecek şekilde ayarlanmıştır. İstenirse bu yükseklik müşterinin isteğine göre değiştirilebilir. Ayrıca sıyırma parçasının ucuna yağı başka bir bölgeye aktarmak için hortum takılabilir. 
Büyük yağ sıyırıcı 380 V'luk bir gerilime ihtiyaç vardır. 90 W'lık bir güçle çalışmaktadır. Kullanımı basittir. Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. 

Montaj: 
Makine yer zeminine monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. Havuzun herhangi bir kenarında zemine açılacak deliklere çelik dübeller vasıtasıyla monte edilebilir. Makinanın alt makarasının yüksekliği makara sıvı seviyesinin altında kalacak şekilde ayarlanmalıdır. 

Periyodik Bakım: 
Makine periyodik bir bakıma ihtiyaç duymamaktadır. Ancak genel temizliği yapılmalı, makaraları ve kayışı olası partikül sıkışmaları ve batmalarına karşı gözle kontrol edilmelidir.

Büyük Tonajlı Kayışlı Yağ Sıyırıcı Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!