İlan No: #00131442
Kategori: Hamur Kesme Tartma Makinası
Marka: Vemag
Model Tipi: KM02
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Vemag Makina

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Çift Çıkışlı Kestart Hamur Kesme Makinası 60 ~ 100 Porsyion / Dakika

Vemag

Çift Çıkışlı Kestart Hamur Kesme Makinası

60 ~ 100 Porsyion / Dakika

Vemag hamur porsiyonlama makineleri tüm üretim hatlarına çok yönlülük katar ve ekmek, roll ekmek, hamburger ekmeği, english muffins gibi ürünler için mükemmeldir. Vemag çeşitli nem içeriğindeki ve farklı iç yapılardaki hamurlarda kolayca ayarlanabilen ve sürekli olarak tam gramajında porsiyonlar üretir. Dakikada 60-100 porsiyon hamura ihtiyacı olan fırınlar için idealdir.

Vemag kesme yağı ihtiyacını ortadan kaldırır.

Vemag kesme yağına ihtiyaç duymadığı için ürün içinde istenmeyen hava cepleri ve yüzeydeki hava kabarcıklarını ortadan kaldırırken aynı zamanda büyük miktarda tasarruf yapmanızı sağlar.

Pozitif deplasmanlı çift helezon sistemi hamurun hassas transferini ve tam gramajında ürün alınmasını sağlar

Vemag hamur porsiyonla makinesinin kalbi ürün transferini sağlayan çift helezon sistemidir. Çift helezon sistemi hamuru zarar vermeden hassas ve sürekli bir şekilde taşıyan aynı zamanda tam gramajında porsiyonlar üreten benzersiz bir sistemdir. Çift helezon sistemi farklı konfigürasyonlarla tüm hamur tiplerinde kullanılabilmektedir.

Vemag tüm su içeriğindeki hamurlarda kullanılabilir

Çok yönlülük için dizayn edilen Vemag sadece çift helezon değişimi ile çok geniş bir adsorbsiyon aralığındaki hamurlarda güvenle kullanılabilir. Helezonlar birkaç saniye içinde değiştirilerek ekmek hamurundan tereyağa uzunan bir yelpazedeki her her üründe kullanılabilir. Vemag su oranı %45-95 arasındaki tüm hamurlarda kullanılabilmektedir.

Vemag’la farklı iç yapıdaki ürünler üretilebilir

Vemag kolayca ayarlanabilen çok kısa bir sürede değiştirilebilen çift helezon konfigürasyonu ile hem açık iç yapılı hem de sıkı iç yapılı ürünlerin üretiminde kullanılır. Opsiyon olarak Vemag 982 developer sistemi ile hamurun gazı alınarak daha uniform ve sıkı iç yapıya sahip ürünler üretilebilir.

Vemag tutarlı ve tam gramajında üretim yapar

Uzun bir üretimden sonra bile Vemag kesin ağırlıkta ve gramajı en fazla %1 sapma gösteren porsiyonlar üretmeye devam eder.

Vemag geniş bir gramaj aralığında çalışır

Vemag kolaylıkla değiştirilebilen ve çok geniş bir gramaj aralığında (5gr – 20Kg arası) üretim yapabilir.

Vemag hızlı ve doğru çalışır

Tek veya çift çıkışlı Vemag hamur porsiyonlama makinesi ekmek üretiminde dakikada 200’ün üzerinde tam gramajında porsiyon üretecektir. Hatta daha fazla üretim için yüksek hızlı servo tahrikli hamur porsiyonlama üniteleri bulunmaktadır. Bu servo üniteler patentli “Waterwhell flow division system” ve servo kesme ünitesine sahiptir. 8 çıkışlı bir ünite dakikada 300 adede kadar eşit gramajda porsiyon üretebilir. Çıkışları

Çift Çıkışlı Kestart Hamur Kesme Makinası 60 ~ 100 Porsyion / Dakika , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!