İlan No: #00097246
Kategori: Enjeksiyon Şişirme Makinası
Marka: Yelkenciler
Model Tipi: Y-PŞM-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Yelkenciler Mühendislik

Başakşehir / İstanbul / Türkiye


Çift İstasyon Plastik Şişirme Makinası

 

Yelkenciler Mühendislik müşterilerine standart şişirme makinalarının yanı sıra çok özel tasarımlı şişirme makinaları ile de hizmet vermektedir. Ambalaj, oyuncak, beyazeşya ve otomotiv sektörlerine özel projeler ile Yelkenciler Mühendislik Şişirme Makinaları diğer rakiplerinden oldukça ileride teknolojiye sahiptir.

Azot gazı ile ivmelendirilmiş şişirme makinaları ile yüksek verim alınmaktadır. Otomotiv beyaz eşya ve oyuncak sektörü için uygulanan çok yönlü hareketli şişirme makinaları ile tercih sebebidir. Yapılan ARGE çalışmaları ile yeni tasarlanan hızlı çabuk renk değişimine olanak veren ve hızlı parizon akışı ile önem kazananan yeni akümülatör şişirme kafaları ile makinalar % 30 daha verimli çalışabilmektedir. Yeni kafa dizaynı ile hem enerji, hem hammadde hem de zaman tasarrufu sağlar.

Bir şişirme makinasının kalbi olan hidrolik ünitesi Yelkenciler Mühendislik makinalarında Alman Vickers Valfleri kullanılmaktadır. Elektrik paneli CE standartlarına göre projenlendirilmiş olup Siemens markalı ekipmanlar ile donatılmıştır. Bir dizi seri hareketin uyumlu ve kontrolü için hassas Kontrol Ünitesi ve BOSH/REXROTH Parizon Kontrol Üniteleri devreye girmektedir.

Hassas Kontrol ünitelerimiz ile şişirme makinesindeki tüm değişkenleri anında kontrol edebilir kaydedebilir ve gerektiğinde geri çağırabilirsiniz. Sürekli kontrolün sağlandığı Kontrol Ünitesinde hammadde çeşidine  ya da kalıp çeşidine göre önceden kaydettiğiniz verileri tek tuş ile  geri çağırarak zamandan tasarruf sağlanır. Yelkenciler Mühendislik Şişirme Makinaları önceden planlanan tarih ve saatlerde otomatik olarak ön ısı ayarlarına gelerek vardiya başlangıçlarında zaman kaybına sebep vermezler. İsteğe bağlı uzaktan erişim programları ile Kontrol Paneline intranet ya da internet üzerinden eriğim sağlanabilir.Tüm arıza kayıtlarının tutulduğu kontrol paneli makinanın güvenli çalışması için özel güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.Elektrik-Elektronik bir makinada önemli malzemelerdir. Uzun ömürlü olması ve kolay tedarik edilebilir olması kullanıcılar için önemlidir. Bu yüzden Yelkenciler Mühendislik Şişirme Makinalarında Siemens ya da Telemecanique ekipmanlar kullanılmıştır.Minumun elektronik gürültü sayesinde uzun yıllar sorunsuz çalışan CE standartlı elektrik ve elektronik dolabı çalışılan ortam şartlarına göre özel soğutma sistemleri ile donatılabilmektedir.

Çift İstasyon Plastik Şişirme Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!