Cma-1080 Cma Sabit Tabla Lazer Kesim Makinası

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00123815
Kategori: Lazer Kesim Makinası
Marka: Yueming
Model Tipi: CMA 1080
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Çin
Teslim Durumu: 7 Gün
Konum: Sanayi Mah. / Güngören / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Peşin, Kredi Kartı

Yueming CMA-1080

CMA Sabit Tabla Lazer Kesim Makinası

Universal Lazer Kesme Makinesi 

CMA serisi lazer kesme makinesi istikrar, kesinlik ve hız açısından dünya standartlarında bir düzeyini temsil eder. CMA-1910 Evrensel Lazer Kesme Makinası kesme ve oyma her ikisi için çalışan hassas ve istikrarı geliştirmek için gelişmiş 32bit DSP teknolojisi ve kapalı çevrim hareket kontrol sistemine dayanmaktadır SmartCarver denetleyici benimser. Yüksek kalite ve düşük fiyat nedeniyle, bu lazer kesici yurtiçinde ve yurtdışında hem de iyi satıyor.

 Özellikler:

CMA serisi lazer kesme makinesi istikrar, kesinlik ve hız açısından dünya standartlarında bir düzeyini temsil eder. Yüksek kalite ve düşük fiyat nedeniyle bu lazer kesme makinesi hem de yurtiçinde ve yurtdışında iyi satıyor

CMA-1910 lazer kesme makinesi büyük ölçüde performansını artırarak, gelişmiş 32bit DSP teknolojisine dayanan SmartCarver denetleyici benimser. Kararlı S-tipi değişken hız kontrol yazılım tasarımı, hızlı ve istikrarlı çalışma sağlar, ve otomatik lazer tazminat teknolojisi ile koordine ederek mükemmel kesim sonuçları yapar.

CMA serisi tüm ekipmanlar yüksek hassasiyet standartlarını karşılamak için kapalı çevrim hareket kontrol sistemi ile birlikte yüklenir.

Uygulanabilir  malzemeler ve sanayi

CMA-1910 lazer kesme makinası ve kesme gravür her ikisi için de kullanılabilir. Bu tür kumaş, deri, yün, akrilik, ahşap ürünleri, kauçuk, kristal, seramik, yeşim gibi hemen hemen tüm metal olmayan malzemeler için uygundur.

CMA-1910 lazer kesme makinası kesme ve oyma hassas hakkında yüksek bir gereksinimi olan kullanıcılar için uygundur ve yaygın olarak bu tür giysi, deri, kumaş oyuncak, bilgisayar nakış ve kırpma, elektronik, el sanatları, reklam dekorasyon gibi sektörlerde kullanılır, döşemelik bina , ambalaj, baskı, kağıt ürünleri, vb

 

Model Çalışma Alanı (mm) Net Ağırlık (KG)
CMA-1080 1000x800 260

Bu ilan 3032 kez incelenmiştir.
Cma-1080 Cma Sabit Tabla Lazer Kesim Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!