İlan No: #00098825
Kategori: CTP Makinası
Marka: Punch Graphix
Model Tipi: UV-SETTER 450 SCA
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bakırköy / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 465 71 31
  • +90 212 465 71 32

Yetkili: Penta Matbaa

Bakırköy / İstanbul / Türkiye


Ctp Makinası

 

Ürün Bilgisi:

Mükemmel güvenilirliğe sahip karmaşıklıktan uzak ve sorunsuz CtP mi arıyorsunuz? Bundan daha kolay bir şey yok! basysPrint UV-SETTER 400 serisi CtP dünyasına uygun maliyetli ve her şeyden öte problemsiz giriş veya CtP dünyası içinde değişim için mükemmel bir makinasıdır, başka bir CtP sisteminden geçmiş olsanız dahi.

UV-Setter 400 serisi dört sayfaya kadar(format sınıf 2’ye kadar) pozlamak için tasarlanmıştır ve ticari, paketleme ve kitap baskısı için kullanılabilir. 830 x 680 mm (32" x 26") ebadına kadarki tüm kalıplara pozlama yapabilirler.

UV-Setter 400 serisi ile maliyetleri azaltmanın yanında eskisinden çok daha hızlı olabilirsiniz. Sistemin modüler olması sayesinde UV-Setter sizin değişen ihtiyaçlarınız ile değişebilir ve herhangi bir anda yeni operasyonel gerekliliklere göre yapılandırılabilir. Kısacası, makine entegrasyonu kolay, kurulumu hızlı ve çalıştırılması kolaydır. UV-Setter 400 serisi DSI2 ve DSI3 ile sunulmaktadır. Diyot modüller uzun ömürlü ve stabil olmaları sayesinde kalibrasyonsuz iken bile sürekli yüksek pozlama kalitesi sunmaktadırlar. Sizin şimdiki hedefiniz hızlıdan ziyade uygun bir giriş fiyatı ise, UV-Setter 400 serisi geçmişte olduğu gibi DSI2 versiyonu olarak sunulabilir.

UV-Setter 400 Serisi aşağıdaki otomasyon seviyelerinde DSI2 ve DSI3 olarak sipariş edilebilir:

Manüel ve yarı-otomatik

En basit manüel versiyonunda dahi UV-Setter kalitesi ve kolaylığı ile öne çıkmaktadır. İlk opsiyon UV-Setter’ı banyo makinesine otomatik plaka taşıma sistemi ile yarı-otomatik hale getirmektir.

Tek kasetli tam otomatik sistem

Tam otomatik SCA versiyonu (Sinle Cassette Automation – Tek Kasetli Otomasyon) bir kaset içinde aynı ebatta 100 kalıba kadar tutabilir. Daha başka kalıp formatları fazladan troley ile kullanılabilir. SCA versiyonu hızlı ve ucuz bir şekilde –eğer istenirse- ilerde çok kasetli versiyona yükseltilebilir.

· Bir kasette 100 adede kadar kalıp

· Manüel operasyon –eğer gerekirse- mümkündür

· Tamamen otomatik kağıt ayrımı

· Opsiyonel otomatik punch’lama

· Kalıplar pozlama anında da konabilir.

Çok kasetli tam otomatik sistem 

MCA versiyonunun (Multi Cassette Automation – Çok Kasetli Otomasyon) beş farklı kalıp ebadına gore ayarlanabilir ve gereken ebadı pozlama için otomatik olarak verir.

UV-duyarlı kalıplarda CtP kullanılmasının 10 faydası

 

1

Tüketim malzemelerinin uygun maliyeti

 

2

Konvansiyonel baskı kalıplarının bulunabilirliği

 

3

Üreticiden bağımsız baskı kalıbı seçme şansı

 

4

Maksimum üretkenlik

 

5

Erişilmez reprodüksiyon kalitesi

 

6

Basit iş akışı (workflow) entegrasyonu

 

7

Çalışması kanıtlanmış sistemler ve baskı kalıpları

 

8

Gün ışığı altında çalışabilme

 

9

Flatbed üzerinde çalışabilme

 

10

Çoğu UV materyali pozlayabilme

   

 

 

DSI3- İHTİYACINIZ OLAN HIZ

Yüksek Hız için Yeni Teknoloji

UV plakaların DSI3(Digital Screen Imaging) ile artırılmış ışık pozlama hızının anahtarı violet(mor) diyotlar ile kanıtlanmış kaliteli basysPrint pozlama kafa teknolojisinin birleşimidir.

Diğer CtP sistemlerinin aksine, Punch Graphix pozlama kafasının dışında konumlandırılmış birçok diyotun ışık gücünü kullanır. Bir ışık düzenleyici optik fiberler ile DMD’ye gönderilecek olan enerjiyi toplar. Bu işlem DSI2’nin yüksek hassasiyetini 2 kata varan pozlama hızları ile birleştirir.

İlerisi İçin Modüler Sistem

UV-Setter önceden tanımlı ışık modüllü DSI3 ile sizin hız ihtiyaçlarınıza göre adapte edilebilir. DSI3’e karar verdikten sonra, UV-Setter makinenizi daha sonraki bir zamanda fazladan ışık modülleri ekleyerek büyütebilirsiniz. Bu işlem müşterinin mekanında yapılabilmektedir.

Ctp Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!