İlan No: #00098859
Kategori: CTP Makinası
Marka: Punch Graphix
Model Tipi: UV-SETTER 850
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bakırköy / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 465 71 31
  • +90 212 465 71 32

Yetkili: Penta Matbaa

Bakırköy / İstanbul / Türkiye


Ctp Makinası

 

Ürün Bilgisi:

Mükemmel güvenilirliğe sahip karmaşıklıktan uzak ve sorunsuz CtP mi arıyorsunuz? Bundan daha kolay bir şey yok! basysPrint UV-SETTER 800 serisi CtP dünyasına uygun maliyetli ve her şeyden öte problemsiz giriş veya CtP dünyası içinde değişim için mükemmel bir makinadır, başka bir CtP sisteminden geçmiş olsanız dahi.

UV-Setter 800 serisi sekiz sayfaya kadar(format sınıf 3b’ye kadar) pozlamak için tasarlanmıştır ve ticari, paketleme ve kitap baskısı için kullanılabilir. 1150 x 940 mm (45" x 37") ebadına kadarki tüm kalıplara pozlama yapabilirler.

UV-Setter 800 serisi ile maliyetleri azaltmanın yanında eskisinden çok daha hızlı olabilirsiniz. Sistemin modüler olması sayesinde UV-Setter sizin değişen ihtiyaçlarınız ile değişebilir ve herhangi bir anda yeni operasyonel gerekliliklere göre yapılandırılabilir. Kısacası, makine entegrasyonu kolay, kurulumu hızlı ve çalıştırılması kolaydır. UV-Setter 800 serisi DSI2 ve DSI3 ile sunulmaktadır. Diyot modüller uzun ömürlü ve stabil olmaları sayesinde kalibrasyonsuz iken bile sürekli yüksek pozlama kalitesi sunmaktadırlar. Sizin şimdiki hedefiniz hızlıdan ziyade uygun bir giriş fiyatı ise, UV-Setter 800 serisi geçmişte olduğu gibi DSI2 versiyonu olarak sunulabilir.

UV-Setter 800 Serisi aşağıdaki otomasyon seviyelerinde DSI2 ve DSI3 olarak sipariş edilebilir:

Manüel ve yarı-otomatik

En basit manüel versiyonunda dahi UV-Setter kalitesi ve kolaylığı ile öne çıkmaktadır. İlk opsiyon UV-Setter’ı banyo makinesine otomatik plaka taşıma sistemi ile yarı-otomatik hale getirmektir.

Tek kasetli tam otomatik sistem

Tam otomatik SCA versiyonu (Sinle Cassette Automation – Tek Kasetli Otomasyon) bir kaset içinde aynı ebatta 100 kalıba kadar tutabilir. Daha başka kalıp formatları fazladan troley ile kullanılabilir. SCA versiyonu hızlı ve ucuz bir şekilde –eğer istenirse- ilerde çoklu kaset versiyona yükseltilebilir.

· Bir kasette 100 adede kadar kalıp

· Manüel operasyon –eğer gerekirse- mümkündür

· Tamamen otomatik kağıt ayrımı

· Opsiyonel otomatik punch’lama

· Kalıplar pozlama anında da konabilir.

Çok kasetli tam otomatik sistem 

MCA versiyonunun (Multi Cassette Automation – Çok Kasetli Otomasyon) beş farklı kalıp ebadına gore ayarlanabilir ve gereken ebadı pozlama için otomatik olarak verir.

Ctp Makinası , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!