İlan No: #00133005
Kategori: Deri Kurutma Makinası
Marka: Derimaksan
Model Tipi: DER-05
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bornova / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
Fiyat Sorunuz
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 232 376 76 92
  • +90 533 457 45 14
  • +90 232 376 76 17

Yetkili: Hüseyin Gülmez

Bornova / İzmir / Türkiye


Deri Asarak Kurutma Makinası

Derimaksan DER-05 

Deri Asarak Kurutma Makinası

Genel Tanımlama:

Her türlü deri işleme fabrikalarında kullanılabilien bir makinedir. Derinin, tekniğine uygun olarak; istenen hız, sıcaklık ve nem miktarında kurutulmasını sağlar. Elektronik ve bilgisayar ile donatılmış bir bilgisayar sistemi vardır. Derinin cinsine göre programlanabilen, makine, istenen nem, esneklik, yumuşaklık ve doymuş homojen maddeyi deri ile bünyesinde tutuarak deri kalitesine çok önemli bir etkisi olan kurutma işlemini yerine getirir.

Deri fabrikalarının kapasitelerine göre en az 5, en çok 31 kabinden oluşan büyüklüklerde yapılabilir. Makine içinde ısı ve nemin bölge bölge kontrol edilmesi, bağımsız olarak çalışan elektronik ve bilgisayarla kumanda edilen elektropnömatik buhar vanaları vasıtasıyla yapılmaktadır.

Çalışmayı, gerek manuel, gerekse otomatik programlama ile sağlayan elektronik, elektrik ve bilgisayar sistemini ihtiva eden ana kontrol bordu makinenin ön kısmındadır. Makinenin ana gövdesi, içinde ısı izolasyon maddesi bulunan polyester malzemeden imal edilmiş kapaklar ile örtülmüştür. Makine içindeki ısı kaybı ve nem sebebi ile oluşabilecek korozif etki ortadan kaldırılmıştır.

Yer problemi olan işletmelerde L veya U şeklinde dizayn etmek mümkündür.

 

Deri Asarak Kurutma Makinası , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!