İlan No: #00114271
Kategori: Döner Arabalı Fırın
Marka: Crv
Model Tipi: CRV F- SERISI
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Selçuklu / Konya / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Kredi Kartına Taksit
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Abidin Zengin

Selçuklu / Konya / Türkiye


Doner Arabalı Unlu Mamuller Fırını

İmalatını yapmakta olduğumuz CRV Döner Arabalı  fırının temel özelliklerinden birisi eşit ısı dağılımı düzenli sirkilasyonu ve iyi tasarlanmış ısı eşanjörleri ile sağlanan yüksek verimidir.

Kullanılan bu ısı eşanjörü sayesinde sınıfındaki benzer makinalar ile kıyaslandığında yüksek ısı tasarrufu istenilen özellikte ürün elde edilmesi sağlanmaktadır.

Yanma hücresinin ısıya dayanıklı özel alaşımlı paslanmaz çelikten imal edilmesi daha kaliteli ürün pişirmesini sağlamıştır.

Çift yönlü kasetli buhar sistemi sayesinde her tavanın yeterince beslenmesini sağlamak için yüksek seviyede buhar üretmektedir.Ürün piştikten sonra sicak hava ve buharın imalathane içerisine dağılmasını önlemek için davlumbaz ve aspiratör sistemi fırına dahildir.

Brülör sistemi ile çalışan fırınlarımızın brülörleri yan tarafa monte edilmesinden dolayı dar ve uzun hacimdeki pastane ve fırınlara kolayca monte edilmektedir.Ön paneller ve kaportalar tamamen paslanmaz çelik saçtan imal edilmiş olup pas ve kararma kesinlikle meydana gelmez.

Fırın içi aydınlatma sistemi diğer fırınlara göre mükemmel bir aydınlatma sağlamaktadır.İsteğe bağlı olarak dokunmatik,bilgisayar kontrollü veya manuel kumanda paneli takılmaktadır.

Fırın bakım kurulum ve kullanımı sınıfındaki benzer makinalar ile kıyaslandığında daha kolaydır.

CRV Döner Arabalı fırınlar Motorin,Fuel-oil,LPG,Doğalgaz,Elektrikli ve katı yakıtlı olmak üzere sınıflara ayrılmıştır.Geliştirmiş olduğumuz sistem sayesinde Elektrikli model fırınlarımızı ilerleyen zamanlarda Motorin,Fuel-oil,doğalgaz veya LPG ye kolayca dönüştürebilirsiniz.

Doner Arabalı Unlu Mamuller Fırını , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!