Elektrik Panosu Bükme Makinesi / Electrical Panel Bending Machine

İlan No : #00191689
Kategori: Duvar Tipi Elektrik Panosu
Marka: Teknobend
Model Tipi: TB4003
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Sipariş Üzerine
Konum: İkitelli OSB Mah. / Başakşehir / İstanbul
Kısa Detay: 3 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Kredi Kartına Taksit, Havale / EFT, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, Kosgeb Destekli, Görüşülür
29.000 -32.000
+KDV Min. Sipariş 1 Adet

Elektrik Panosu Bükme Makinesi / Electrical Panel Bending Machine

Teknobend Sac Bükme

Teknofinsteel sac kesme ve bükme teknolojilerinde köklü bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahiptir. Daima çözüm odaklı çalışmayı ve sürekli yenilikçi bir yaklaşım içinde olmayı kendine ilke edinerek, kullanıcılarına daha yüksek verim, düşük üretim maliyetleri ve gelişmiş ergonomik özellikler sunar.

Yenilikçi makine yapısı, hızlı hidrolik sistemi, yüksek hassasiyete sahip servo kontrollü arka dayama sistemi, ayrıca dörtkenarı makine üst duvarına çarpma tehlikesi olmadan, güvenle ve hızlı bir şekilde bükebilme imkânı sunmuştur.

Dokunmatik kontrol paneli, her bir bükme iş döngüsünün, akıcı bir biçimde gerçekleşmesine olanak vermektedir. Vidalı mil ve servo motor kontrollü hassas dayama sistemi, büküm programı oluşturabilme ,arka dayamanın büküm programına göre otomatik ayarı, dokunmatik kontrol paneli, program reçeteleri oluşturabilme, özel alt ve üst kalıplar, müşteri isteklerine göre özel tasarımlar.

Duvar tipi elektrik pano üretiminde çerçeve ve gövdeyi tek köşeden kaynatma imkanı sağlar. Abkantlara göre çok pratik bir makinadır. Sac bükme teknolojisidir.

Teknofinsteel has a deep-rooted knowledge and experience in sheet metal cutting and bending technologies. By adopting the principle of always working solution-oriented and constantly being in an innovative approach, it offers its users higher efficiency, lower production costs and advanced ergonomic features.

Innovative machine structure, fast hydraulic system, high-precision servo-controlled back gauge system, as well as the opportunity to bend four sides safely and quickly without the danger of hitting the upper wall of the machine.

The touch control panel allows each bending work cycle to take place smoothly. Screw shaft and servo motor controlled precision gauge system, creating a bending program, automatic adjustment of the back gauge according to the bending program, touch control panel, creating program recipes, special lower and upper molds, special designs according to customer requests.

It provides the opportunity to weld the frame and body from a single corner in the production of wall-mounted electrical panels. It is a very practical machine compared to the press brakes. It is sheet bending technology.

 

Elektrik Panosu Bükme Makinesi
Elektrik Panosu Bükme Makinesi / Electrical Panel Bending Machine Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!