Halil Makina Volumetrik Dolum Makinası

kategorisinde 2 adet ürün

Volumetrik Dolum Makinası Popüler Ürünler

Taneli malzemeler için ideal olan dolum sistemlerindendir fakat aslında akışkan sıvı malzemeler için üretilmiştir. Hacim ölçüsü esasına dayalı, ekranından tek dokunuş ile hacmi arttırılıp azaltılabilen 5 adet hacim kabından oluşan, fotosel sistemi ile dolum haznesindeki ürün miktarını kontrol edebileceğiniz kolay uygulama özelliğine sahiptir. Klepeli ve sıyırmalı seçenekleri bulunmaktadır.

Gıda dolum, deterjan dolum, sabun dolum, madeni yağ dolum, camsil dolum, çamaşır suyu dolumu için uygundur. Volumetrik hacim ölçmeye dayanan analitik bir sistemdir. Bu dolum makinasının da ana prensibi hacim ölçmesine dayanır. Volumetrik sayısına ve hacim kapasitesine göre fiyatlarda değişiklik gösteren bir makinadır. Tek volumetrikli ve çift volumetrikli olabileceği gibi tam otomatik ya da yarı otomatikte olabilir. Volumetrik dolum makinası son dolum seviyesinin şişede nasıl göründüğüne bakılmaksızın, şişeleri "kesin" bir sıvı hacmiyle doldurmak için tasarlanmıştır.

Dolum makinası çeşitli modelleri ile sayfamızda sizleri bekliyor. İhtiyacınıza en uygun dolum makinasını tespit etmek ve satıcısıyla iletişim kurup bilgi almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. Dolum makinası seçenekleri ve detaylı ilanları fiyat seçenekleri ile burada. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle ilaç dolum makinası başlığı altındaki Volumetrik Dolum Makinası kategorisinde.

Halil Makina Volumetrik Dolum Makinası Fiyatları ve Çeşitleri, Satılık Halil Makina Volumetrik Dolum Makinası tüm detaylarıyla bu sayfada inceleyin.