İlan No: #00097981
Kategori: Kalibre Zımpara Makinası
Marka: Houfek
Model Tipi: MAXX FRC
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 23.02.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 661 40 33
  • +90 216 661 40 34
  • +90 216 661 40 35

Yetkili: Teknomak Mobilya Makineleri

Ataşehir / İstanbul / Türkiye


Kalibre Zımpara Makinası / Houfek Maxx Frc

 

HOUFEK MAXX  FRC serisi makine ,1350 mm çalışma genişliği ve ilave aksesuarları sayesinde, bütün işyerleri için emsalsiz bir makinedir. Yapılan konfigürasyon tercihine göre üstten 3 zımpara ünitesine  kadar çıkartılabilen modelleri ile büyük ölçekli işletmeler için ideal makinadır. MAXX , tek bir defada yüksek kalite standartları üretebilme kapasitesine sahip  zımpara üniteleri ile donatılmıştır. Ham malzemenin kalibrasyonu , presten çıkmış kaplamalı malzemenin hassas zımparası ve  cila dolgusu atılmış panellerin dolgu zımparalarının yapılması için kullanılan hassas endüstriyel zımpara makinesıdır.

HOUFEK  tüm kalibrasyon ve zımpara makineleri, özellikle en yoğun işleme aşamalarında bile en yüksek kalite standartlarını garanti etmek amacı ile tasarlanmıştır. Tüm işleme gereksinimlerini karşılamak için makina, öne cross ünite ilave etme olanağı olan 3 işletim birimi ile donatılmıştır .Bunun haricinde ana motorlar üzerinde invertör, Baskı ruloları , Hassas zımparalarınız için bilgisayar kontrollü, 44 odacıklı özel PAD sistemi ile kaplama ve cila zımparası , vakum tablası,dokunmatik ekran ,tam otomatik bilgisayar kontrol sistemleri ,hassasiyet için 330mm çapa kadar kalibre ve zımpara tamburları vb. gibi çok sayıda düzenek monte edilebilir. 

Sürekli servis ve yedek parça sağlama garantisine sahip olup,yüksek performans kombinasyonlu ve kendi sınıfında fiyatı açısından da en uygun makinadır.

Kalibre Zımpara Makinası / Houfek Maxx Frc, Sıfır ( Yeni ) Satılık Kalibre Zımpara Makinası / Houfek Maxx Frc, Houfek MAXX FRC 0 TL Fiyat'la