Kara Sıva Makinası Sancaktepe İstanbul kategorisinde 2 adet ürün

Kara Sıva Makinesi - Elektrikli, Pistonlu

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2017 Model

. . .

Fiyat: Sorunuz

Marka : Putzmeister
Model : P13 EMR

Satıcıyla İletişim Kur

Elektrik Motorlu Pistonlu Kara Sıva Makinesi Putzmeister P13 EMR

Kara Sıva Makinesi - Dizel, Pistonlu

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2017 Model

. . .

Fiyat: Sorunuz

Marka : Putzmeister
Model : P13 DMR

Satıcıyla İletişim Kur

 P13 PİSTONLU KARA SIVA MAKİNESİ   40 yılı aşan geçmişiyle P13 pistonlu pompalar başarısıyla övgüyü haketmiştir.   P13 serisinde kullanılan çift pistonlu pompalar her türlü şantiye koşulunda kullanılmak üzere sağlam yapılı, aşınmaya son derece dayanıklı ve yüksek performanslı makinelerdir.   Mükemmel bir biçimde çok amaçlı olup, gerek şantiye de gerekse fabrikasyon (hazır) üretim 8mm tane iriliğine kadar tüm harçları sevketmek için kullanılabilir. Yüksek güve... Devamını Gör>>

Kara Sıva Makinası Firmaları Tümü

Kategoride En Çok Bakılan Ürünler

Kara Sıva Makinası Nedir?

Kara Sıva Makinası, kum, çimento ve kireç karışımı ile hazırlanılan, ileri teknoloji ile kullanılan çok amaçlı bu makinalar pompalanabilir ve püskürtülerek uygulama yapılan işlevsel bir sıva makinasıdır. Kara sıva makinası, kuru ön karışımı yapılmış çimento esaslı her türlü pompalanabilir harçlarda uygulanabilmektedir.

İleri teknoloji ile tasarlanmış, kullanımı kolay olan bu makinalar daha çok inşaat sektöründe tercih edilmektedir. Ayrıca uygulama yapılan alanlar ise; kaba sıvalar, iç ve dış cephe sıvaları, enjeksiyon harçları, takviye ve yapıştırıcı harçlar, püskürtme harçları, dolgu ve bağlantı harçları, yalıtım sıvaları, kireçli ve renkli sıvalar, birleştirici sıvalar ve yaş şap uygulamaları gibi birçok farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

Kara sıva makinasının sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır ve bu avantajlardan makinanın en çok tercih edilme sebepleridir.

  • İleri teknoloji kullanılan çok amaçlı makinalardır.
  • Uygulamadaki disk yüzeylerinin genişliği ile düzgün yüzeyler elde edilebilmektedir.
  • Püskürterek yapışma sağladığından daha iyi bir yapışma imkanı sağlar.
  • Hızlı bir makinadır ve hız kontrol imkanı bulunmaktadır.
  • Kolayca temizlenebilen bir sıva makinasıdır.
  • Sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır ve bu sayede çevredekileri rahatsız etmez.
  • Hafiftir ve bu sayede kolay taşınabilir.
  • Dayanıklı, ekonomik ve uzun ömürlüdür.
  • Kullanılan malzemelerde fire oranını en aza indirir.

 

Kara sıva makinası ile uygulamaya başlamadan önce uygulama yapılacak olan yüzey kontrol edilerek sıvanacak olan yüzeyin kuru olması ve varsa çıkıntı ya da çukurların kazınarak temizlenmesi ya da o alanların alçı sıva yapılarak mala ile doldurulması gereklidir. Yüzey temizlendikten sonra sıva yapımında kullanılan kuru malzemeler olan çimento, kireç, kum ve su kara sıva makinasının haznesine boşaltılır ve su oranı ayarlanır. Makina bu ayarlanan orana göre harcı hazırlar ve hazırlanan harç kompresör basıncının çalışma yüksekliğinde ayarlanması ile yüzeye püskürtülerek uygulama gerçekleştirilir. Uygulama yapılan yüzey tamamlandıktan sonra temiz, şık ve kaliteli bir görünüm elde edilir.

 

Makine Türkiye, inşaat makinaları sektöründe önemli yere sahip olan kara sıva makinaları ve bu makinaların tüm çeşitlerini bir arada görmenizi sağlayan ve aynı zamanda diğer tüm endüstri ürünlerinin tedariğini, imalatını ve satışını gerçekleştiren çok geniş bir ürün ve dağıtım ağı olan bir e-ticaret sitesidir. Sitece ayrıca aynı kategoride alçı sıva makinaları çeşitleriyle birlikte tüm diğer sıva makinaları ve İstediğiniz bir ürünün tüm özelliklerini, markası ve modelini, fotoğraflarını inceleyerek karar vermenize ve satın alımınıza büyük oranda destek sağlayan kapsamlı bir tanıtım içeren web sitedir.

Sancaktepe İstanbul Kara Sıva Makinası Satılık Kiralık Ürünler, Satıcı Fırmalar, Marka ve Model Tipleri, detaylı özelliklerini bulabilirsiniz.