Kendinden Yüklemeli Kompakt Mikser - 1,1 m3

İlan No: #00120304 4694
Kategori: Kompakt Beton Mikseri
Marka: Fiori
Model Tipi: DB 110
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: İtalya
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Sarıyer / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun, Peşin

Kendinden Yüklemeli Kompakt Mikser - 1,1 m3

Göker Fiori DB 110 Beton Karıştırma Mikseri - 1,1 m3

Genişliği (1.580 mm) bu kompakt araca dar ve sıkıntılı alanlarda hareket imkanı sağlar. DB 110 mafsallı şasesi ve diferansiyel döner aksıyla özellikle şehir içi alanlarda, bina içlerinde vb. yerlerde uygundur. Kompakt olmasına karşın kabini şoföre sürüş için rahat bir ortam sunar. FIORI Grubun ürünlerinden olan bu ufak kendinden yüklemeli beton mikserinin diğer özellikleri: Geniş görüş açısı , 4 teker sürüş ve çift helezonlu çift konili karıştırıcı kazanı ve dışbükey taban.

Fiori Avantajları

 

  • Elektronik tartı sistemi ile agrega ve çimentonun hassas bir şekilde tartılarak yüklenmesi sağlanır. Veri giriş hafızası sayesinde farklı beton sınıflarına ait reçetelerinizi kaydedebilirsiniz , bu sayede bir sonraki beton üretiminizde aynı beton sınıfı için tekrar veri girmenize gerek kalmamaktadır.

  • Suyun pompalanması ve su miktarı MIX control 6000 sistemi ile programlanabilir. Su miktarı ve su/çimento oranı net olarak görülebilir , ayrıca istenilen su miktarına ulaşıldığında pompa otomatik olarak durur.

  • Ergonomic ,modern , her yönü görmeye imkan veren yüksek ve geniş cam yüzeyli , yüksek konforlu operatör kabini . Klima opsiyonel olarak takılabiliyor.

  • 180° dönebilen operatör koltuğu ile her yöne hakim olunabiliyor.

  • Kova içerisindeki bıçağı ile çimento torbalarının vakit kaybetmeden en hızlı şekilde kesilmesi sağlanmıştır.

  • Makina kullanımını daha kolay ve daha rahat hale getiren geri görüş kamerası mevcuttur.

  • Bom ve kovanın kontrolü 2 şer hidrolik silindirle yapılmakta , kova kapak açma kontrolü ise modeline göre 1 veya 2 hidrolik silindirle yapılmaktadır.

 

 


Kendinden Yüklemeli Kompakt Mikser - 1,1 m3, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu