İlan No: #00107090
Kategori: Kesim Plotter Makinaları
Marka: Craftrobo
Model Tipi: CC200-20
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Esenler / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Avea Etum Teknoloji

Esenler / İstanbul / Türkiye


Kesici Ve Çizici Plotter

CraftROBO; küçük ebat kesici ve çizici plotterdir. Büyük ebat kesici plotterlerden farkı ise dekupe veya etiket kesiminde kullanılan ve istenilen şekli tam olarak kenarında kesen bir etiket kesim sistemidir de. Cihazın üzerinde poza tanıma sensörünün olması ve yarım kesim yapabildiği gibi, malzemeyi tam olarak (alttaki kağıdı ile birlikte) kopararak kesebilir. Yeni usb bağlantı şekli ile ve 24 Volt adaptörü ile her bilgisayarda kolaylıkla çalışır.

Bütün işyerlerinde, ofislerde, mağazalarda, evlerde, okullarda (anaokullarında), fabrikalarda ve daha birçok yerlerdeki ihtiyaçlar için kullanılır. Bütün yazı kesimlerinde, etiketlemelerde, yönlendirmelerde, uyarı panolarında, eğitim ve hobi amaçlı karton maket yapımlarında rahatlıkla kullanılır. Okullarda öğrencilerin bilgisayar ve teknoloji alanındaki gelişimlerinde faydalıdır. Projelerde veya diğer maket yapımlarında kullanılır.

CraftROBO; windows üzerinde çalışan dizayn ve kesim programı ile birlikte gelmektedir. Program içinde hazır maket çizimleri olduğu gibi kendinizde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Windows altında çalıştığından birçok yazı karakteri şeklide kullanımınızda olacaktır. Kullanılan diğer programların (CorelDraw, Freehand, Illustrator...gibi) çıktılarını da kullanabileceksiniz.


Nerelerde ve Ne Amaçla Kullanabilirsiniz...?

Her yerde etiketleme, fiyatlama, yönlendirme, uyarı panoları, maket yapımı, eğitim amaçlı, yazı kesimi gibi birçok alanda kullanılabilir.
 Bütün Alışveriş Mağazaları
Mağaza iç ve dış (vitrin dahil) tüm indirim, tanıtım ve promosyon Yazı - Etiket - Pano - Tabela - Fiyat Listelerini Renkli Folyodan Keserek veya Baskı yapılmış Kağıtta etrafından (Dekupe) kesilerek anında, hızlı ve ucuz olarak elde edilir.

Bütün Okullar ve Üniversiteler (Ana Okulları Dahil)
Okul için tüm yönlendirmeler ve gerekli uyarıların yazılı ve resimli olarak yapılması. Okul içi bütün etiketleme çalışmalarında, toplantı, konferans gibi olayların tanıtım ve yazılarında kolayca kullanılır. Tüm istekler  Folyodan Keserek veya Baskı yapılmış Kağıtta etrafından (Dekupe) kesilerek anında, hızlı ve ucuz olarak elde edilir.

Bütün İş Yerleri (Ofisler) ve Resmi Kuruluşlar
Ofis için tüm etiketleme ve firma içi tüm uyarı ve yönlendirme levhalarının yapımında rahatlıkla kullanılır. Firma araçlarının üzerine (kapıları gibi) tanıtıcı yazıların folyo ile yapılmasında.

Bütün Fotoğraf Albümü Yapımında, Etiketlemenin Olduğu Her Yerde, Damla Etiket Yapımında, Tişört ve Formalarda  Flock Flex Kesiminde.

Kesici Ve Çizici Plotter, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!