Knaus / Weinsberg CaraOne 400 LK Karavan

İlan No: #00136763 2529
Kategori: Çekme Karavan
Marka: Knaus / Weinsberg
Model Tipi: CaraOne 400 LK
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Kırşehir / Kırşehir / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin

Knaus / Weinsberg CaraOne 400 LK Karavan

Özgür olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Doğanın içinde, bağımsız ve macera dolu tatil yapmaya ne dersiniz? Evinizdeki alışılmış konfordan ödün vermeden. TAKO; Alman Knaus Tabbert Group marka karavanlarıyla tatil keyfinde yeni bir dönem başlatıyor. CaraOne çekme karavanları özel tasarımıyla hem geniş bir yaşam alanı sunuyor, hem de hafifliğiyle çeken aracı zorlamıyor. Aracınıza bir CaraOne takarak özgür olmanın zamanı gelmiştir.

 

Güven ve Konfor

Otelden daha esnek ve çadırdan daha konforlu. Ayrıca CaraOne karavanları inanılmaz dayanıklı, uzun ömürlü ve seyahat anında çok güvenilir. Eminiz ki, içine girdiğinizde bir daha çıkmak istemeyeceksiniz. Konforlu kanepeden ergonomik yatağa, Truma marka kaloriferden sabit temiz su deposuna kadar zengin donanımına mutlaka hayran kalacaksınız. İnce bir detay: El yıkamada sıra beklememeniz için 450 FU modelinde lavabo ve tuvalet/duşu birbirinden ayırdık. Pratik, öyle değil mi?

Siz neredeyseniz, eviniz de orada

Yeni evinizin iki tekeri var ve istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Ve içerisinde neler yok ki: Geniş yemek masasının etrafına dolanan rahat oturma köşesi modern tasarımı ile sizi keyif yapmaya davet ediyor. Karnınız acıktığında kullanışlı mutfak tezgahı size geniş imkanlar sunuyor. Seri olarak büyük buzdolabı, üç ocak ve bir lavabo içeren mutfakta birbirinden nefis menüler hazırlamanızın önünde hiçbir engel kalmıyor.

 

Sevdikleriniz ile birlikte

Tek başınıza veya aileniz ve çocuklarınızla veya iyi bir dostunuzla CaraOne karavanları 8 kişiye kadar konaklama imkanı sunuyor. Örneğin 480 QDK modelinde oturma grubu bir hamle ile iki ilave yatağa dönüşüyor. Duruma göre maksimum esneklik: Ayrı yatak yerine çiſt kişilik yatak, ikili yerine üçlü ranza, 109 yerine 189 litre buzdolabı, 15 yerine 45 litre temiz su deposu. Zengin opsiyonel donanımıyla hiç bir ihtiyacınız cevapsız kalmaycak. Niyetimiz son derece profesyonel bir tasarımla size rahat ve kullanışlı bir ortam sunmak.

 

TAKO Doğanın içinde, bağımsız ve macera dolu tatil yapmaya ne dersiniz? Evinizdeki alışılmış konfordan ödün vermeden. TAKO; Alman Knaus Tabbert Group marka karavanlarıyla tatil keyfinde yeni bir dönem başlatıyor. CaraOne çekme karavanları özel tasarımıyla hem geniş bir yaşam alanı sunuyor, hem de hafifliğiyle çeken aracı zorlamıyor. Aracınıza bir CaraOne takarak özgür olmanın zamanı gelmiştir. Özgür olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı Otelden daha esnek ve çadırdan daha konforlu. Ayrıca CaraOne karavanları inanılmaz dayanıklı, uzun ömürlü ve seyahat anında çok güvenilir. Eminiz ki, içine girdiğinizde bir daha çıkmak istemeyeceksiniz. Konforlu kanepeden ergonomik yatağa, Truma marka kaloriferden sabit temiz su deposuna kadar zengin donanımına mutlaka hayran kalacaksınız. İnce bir detay: El yıkamada sıra beklememeniz için 450 FU modelinde lavabo ve tuvalet/duşu birbirinden ayırdık. Pratik, öyle değil mi? Güven ve Konfor 450 FU Yeni evinizin iki tekeri var ve istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Ve içerisinde neler yok ki: Geniş yemek masasının etrafına dolanan rahat oturma köşesi modern tasarımı ile sizi keyif yapmaya davet ediyor. Karnınız acıktığında kullanışlı mutfak tezgahı size geniş imkanlar sunuyor. Seri olarak büyük buzdolabı, üç ocak ve bir lavabo içeren mutfakta birbirinden nefis menüler hazırlamanızın önünde hiçbir engel kalmıyor. Ayrıca özel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanız için çok sayıda dolap olmasına sevineceksiniz. CaraOne 480 EU uyumlu dış ve iç tasarımıyla herkesin beğenisini toplayacaktır. Özellikle iç desende FUN modeli özel bir keyifle seçilmiştir Siz neredeyseniz, eviniz de orada 480 EU Tek başınıza veya aileniz ve çocuklarınızla veya iyi bir dostunuzla CaraOne karavanları 8 kişiye kadar konaklama imkanı sunuyor. Örneğin 480 QDK modelinde oturma grubu bir hamle ile iki ilave yatağa dönüşüyor. Duruma göre maksimum esneklik: Ayrı yatak yerine çiſt kişilik yatak, ikili yerine üçlü ranza, 109 yerine 189 litre buzdolabı, 15 yerine 45 litre temiz su deposu. Zengin opsiyonel donanımıyla hiç bir ihtiyacınız cevapsız kalmaycak. Niyetimiz son derece profesyonel bir tasarımla size rahat ve kullanışlı bir ortam sunmak. Sevdikleriniz ile birlikte 

Knaus / Weinsberg CaraOne 400 LK Karavan, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu