Manuel Transfer Baskı Presi (38X38 Cm) Tempress TP-V2,0P-38

İlan No: #00125402 582
2.990 TL Adet
KDV
DAHİL
Kategori: Pnomatik Transfer Baskı Presi
Marka: Tempress
Model Tipi: TP-V2,0P-38
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 0 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Kredi Kartına Taksit, Peşin, Kredi Kartı

Manuel Transfer Baskı Presi (38X38 Cm) Tempress TP-V2,0P-38

TEMPRESS TP-V2.0M-38

Manuel Transfer Baskı Presi (38X38 CM)

AKSESUARLAR:

*M5 ALLEN ANAHTAR (ÜCRETSİZ!)

*M8 ALLEN ANAHTAR (ÜCRETSİZ!)

*İTHAL SİLİKON SÜNGER (ÜCRETSİZ!)

*ALÜMİNYUM TABLO KORUMA TEFLONU (ÜCRETSİZ!)

*OPSİYONEL OLARAK 40X50 CM TABLO

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

*220-230 VAC 50-60 HZ BESLEME VOLTAJI

*2000 WATT ISITICI TÜP REZİSTANS

*HAREKETLİ ALT TABLO

*ELEKTRONİK KART KONTROLLÜ ISI AYARI (PID KONTROL)

*ELEKTRONİK KART KONTROLLÜ ZAMAN AYARI (PID KONTROL)

*4-130 SANİYE MIKRO KONTROLLÜ ZAMAN SAYACI

*T-SHIRT , PUZZLE (YAPBOZ) , METAL PLAKALAR VB. HER TÜRLÜ TRANSFER BASKI ÜRÜNÜNE UYGUN TASARIM

 

NOT:

*MAKİNE YERLİ ÜRETİM OLDUĞU İÇİN BOL YEDEK PARÇA

*UCUZ YEDEK PARÇA

*MAKİNELERİNİZE YERİNDE SERVİS YAPILDIĞI TAKDİRDEYOL ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR

*MERKEZ SERVİS YERİMİZ ZEYTİNBURNU ŞUBEMİZDİR 

 

Manuel Manuel Transfer Baskı Presleri

            Manuel Transfer Baskı Presleri genel olarak pnömatik basınç ünitesi sayesinde daha kolay kullanılabilmektedir. Alt tabakası oynar şekilde tasarlandığından ürünlerde baskı uygularken kalınlığa göre şekil alabilmektedirler. Manuel Transfer Baskı Presleri ısı ve basınç uygulamasını ürünün her bölgesine eşit bir şekilde dağıtılmakta ve kaliteli baskılar elde edilebilmektedir. Presleme işleminde eşit dağılımın gerçekleşmesi sonucunda elde edilen baskılarda renk, parlaklık ve netlik bakımından homojenlik söz konusudur. 2000 watt elektrik gücü ile çalışabilen Manuel Transfer Baskı Presleri ısındıkları zaman 10 dakika içerisinde baskıya hazır hale gelebilmektedirler. Alüminyum koruma teflonu bulunan bu makinelerin bir diğer avantajı da ürün üzerinde sararma ve parlama meydana getirmemesidir.

            Manuel Transfer Baskı Presleri her türlü tekstil ürününde silikon sünger yapısı sayesinde) baskı yapabilmenize ortam hazırlamaktadır. Makinenin parçaları oldukça dayanıklı ve sert üretildiğinden dolayı uzun süre kullanabilmenizi sağlamaktadır. Bu makinelerden yararlanarak t-shirt, puzzle, metal plaka, lazer transfer, süblime transfer gibi transfer ürünlerin baskı işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Combo ürünlerinden olan transfer baskı presi (tabak, kupa, şapka tekstil) döner tabla tasarımına sahip olduğundan oldukça işlevseldir. Bu combo presler alüminyum ve demirden üretildiklerinden oldukça sağlam yapılıdırlar.

 

Transfer Baskı Presi

Otomatik ısı değerine bağımlı olarak çalışan bu pres makineleri dijital göstergeye zaman ve ısı değeri girildikten sonra otomatik olarak ısınmayı gerçekleştirmektedir. Aparatları çok kolay değişebilen bu aletin sağa sola dönebilme özelliğinin de bulunması işlem yaparken bize kolaylık sağlamaktadır. Tüm tekstil ürünlerinde, t- shirt, şapka, kupa, cam, kristal, fayans, kumaş, puzzle, PVC ve ahşap gibi ürünlerde transfer pres yapmamıza yardımcı olan bu makineler aracılığı ile son derece kaliteli baskılar elde edilmektedir. Transfer pres makinelerini kullanırken yanlış yaptığınızı fark ettiğiniz an pres işlemini durdurmak amacı ile acil pres durdurma düğmesinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Manuel Transfer Baskı Presi (38X38 Cm) Tempress TP-V2,0P-38, Sıfır ( Yeni ) Satılık 2.990 Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu