İlan No: #00100754
Kategori: Tamburlu Flexo Baskı Makinası
Marka: KBA Flexotecnica
Model Tipi: F12
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 659 64 88
  • +90 212 659 64 90

Yetkili: Grupak Plastik

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Merkez Tamburlu Flexo Baskı / Flexotecnıca F12

Merkez Tamburlu Flexo Baskı / FLEXOTECNICA F12

YENİLİK İÇİN FLEXO TECH ÖDÜLÜ KAZANAN F12

F12 oldukça makinaları üretkenlik ve verimliliği optimize yönelik önemli yenilikler bir dizi içerir, bugünün piyasasında giderek daha fazla talep edilmektedir gereksinimleri teknoloji bu düzeyde yeni potansiyel yatırımlar seçerken.
renk Sonsuz kombinasyonları, belirli yüzeylerde veya gelişmiş grafik sanat ile baskı motifler ve aşırı lake bir bitiş talep üzerine gerekli özel astar boya tüm üretim hızları tehlikeye atmadan F12 sağlanabilir.
basın kesinti ciddi bir azalma ile birlikte 12 adet baskı kullanarak azami esneklik sağlamak için, F12 da diğerlerinde ise make-boşta baskı ünitelerinin hazır izin FLEXOTECNICA tarafından geliştirilen sistem SSC (Safe Sleeve Değişim) birleştirir ve en pratik en güvenli şekilde yazdırabilirsiniz.
F12 baskı süreci yeni nesil (WI-FI teknolojisi) uzaktan kumandalı kablosuz klavye dostu olarak tasarlanmış dokunmatik ekran ve Simge arabirimini kullanarak izlenmesi için sayısal kontrol sistemine ek olarak konsolide doğrudan tahrik teknolojisine sahip.
baskı güverte tasarımı daha makineleri dışında önemli bir yan çerçeve için çalışma alanından boru tüm mürekkep kaldıran yeni bir "Pipeless" doktor odası tasarımı ile güçlendirilmiştir.

Merkez Tamburlu Flexo Baskı / Flexotecnıca F12, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!