İlan No: #00100758
Kategori: Tamburlu Flexo Baskı Makinası
Marka: KBA Flexotecnica
Model Tipi: F10G
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 28.11.2012
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 659 64 88
  • +90 212 659 64 90

Yetkili: Grupak Plastik

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Merkez Tamburlu Flexo Baskı

Merkez Tamburlu Flexo Baskı / FLEXOTECNICA F10G

BÜYÜK BASKI TEKRARLARI İÇİN DİŞLİSİZ FLEXO BASKI MAKİNASI FG !

"FG" (Formato Grande) serisi dişlisiz baskı makinesi, endüstriyel ambalaj baskılarında üreticilerin büyük baskı tekrarı ihtiyacını karşılamak , büyük film genişliklerinde bile yüksek üretim performansı sunmak ve bu ölçüde bir makinede klişe ve anilox silindirlerini çok hızlı değiştirebilme imkanı sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir.

Makinenin sahip olduğu maksimum baskı boyu ve bunun sonucu daha yüksek baskı bölümü profili sebebi ile, FG seri makinelerde “SRS” ( Akıllı Sürüş Sistemi ) adı verilen mobil kaldırma platformlu özel troley ünitesi bulunmaktadır. Bu sayede daha ağır sleeveler ve adaptorlerin çok daha güvenli e rahat bir şekilde değiştirilebilmesi sağlanır.

Klişe ve anilox sleevelerin tahliyesi için pnömatik iticiler, baskı işlemi sırasında atıl ünitelerde en rahat ve en güvenli şekilde iş hazırlama ve sleeve değiştirme imkanı sağlayan patentli “SSC” (Güvenli Sleeve Değişimi ) sistemi, FG seri makinelerde bulunan bir dizi opsiyonel ekipmandan bazılarıdır.

Diğer bir seçenek ise, baskı istasyonunda, operasyon alanında bulunan tüm boruları makine dışındaki yan çerçevelere kaldıran yeni Pipeless” borusuz doctor blade dizaynıdır.

Merkez Tamburlu Flexo Baskı, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!