İlan No: #00110142
Kategori: Merkezi Sistem Soğutma Sistemler
Marka: Ensa
Model Tipi: E-MS-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 394 88 81
  • +90 216 394 88 82

Yetkili: Ensa Soğutma

Tuzla / İstanbul / Türkiye


Merkezi Soğutma Sistemi / Ensa E-Ms-001

Merkezi sistem soğutma cihazları tek bir dış üniteyle birden fazla soğutucunun kontrolünü ve soğutulmasını sağlayan soğutma cihazlarıdır. Genellikle marketler ve üretim tesislerinde tercih edilir. Merkezi sistem bir mağazada reyon dolapları, soğuk hava depoları, proses alanlar tek bir dış ünite üzerinden kontrol edilir ve soğutulur. Özellikle büyük market ve mağazalarda yerden tasarruf sağladığı için çok tercih edilir.

Merkezi sistem soğutma cihazlarında yarı hermetik ve hermetik kompresörler kullanılır. Yüksek kapasiteler için vidalı kompresörlerde kullanılmaktadır. Yağ seviye regülâtörü, yağ ayırıcı, yağ deposu, basınç prosestatları, emiş ve basma hattı drayerleri (kartuş drayer), kompresör giriş çıkış çek valfları ve küresel vanalar ürettiğimiz bütün merkezi sistemlerde standart olarak kullanılmaktadır. Sistemdeki kompresör ve kondenser fanlarının çalışması kapasiteye bağlı olarak sensörlerden alınan bilgiler doğrultusunda bir mikro işlemci tarafından uygulanmaktadır. Kompresörlerin devreye girmesi ve çalışma sürelerinin ayarlanması mikro işlemci tarafından otomatik olarak düzenlenmektedir.

Merkezi sistemler bireysel soğutma cihazlarına göre ilk yatırım maliyeti düşüktür, yer tasarrufu sağlar. %25 , %30 enerji tasarrufu sağlar ve çok geniş bir kapasite aralığı mevcuttur.

Merkezi Soğutma Sistemi / Ensa E-Ms-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!