İlan No: #00097781
Kategori: Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinası
Marka: Bi-Matic
Model Tipi: DYNAMIC 9.8.A - r.a.
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 22.02.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Teknomak Mobilya Makineleri

Ümraniye / İstanbul / Türkiye


Otomatik Kenar Bantlama Makinesi / Bı-Matıc Dynamıc 9.8.A - R.A.

 

DYNAMIC 9.8.A - r.a.

Her tip kullanıcı için üretim esnekliği ve kolaylığı taleplerini karşılamak amacı ile tasarımlanmış ve üretilmiştir. Emsalsiz sağlamlıkta bir yapıya sahiptir. 8 mm'ye dek kalınlığa sahip rulo veya şerit kenar bandı materyalinin işlenmesine olanak sağlamaktadır. Panel kenarlarını PVC,ABS,melamin ve ahşap bant ile kaplayarak , yapıştırılan malzeme fazlalıklarını hassas bir biçimde temizleyebilen makinanın  tutkal sürme ünitesi ağır çalışma koşullarına göre dizayn edilmiştir.

DYNAMIC serisi , Çok amaçlı imalat tiplerine cevap verebilen bir kenar bantlama makinasıdır.  Yenilikçi teknolojik çözümler, kuvvetli üniteler ve ağır hizmet tipi yapı, çeşitli ve farklı çalışma koşulları altında yüksek kaliteli finisajı ve en üstün güvenilirliği sağlamaktadır.

DYNAMIC serisi üretim tipine ve talebe göre farklı tipte ünite seçenekleri sunmaktadır.

Çoklu işlev yetenekli işleme birimleri ve otomatik NC (sayısal kontrollü) ayar sayesinde, son derece kullanım esnekliği sağlar. Sayısal kontrolün (veya Kişisel Bilgisayarın) programlaması modem ve kolaydır ve böylece işleme değişikliklerinin kolay, hızlı ve kesin olmasına olanak sağlar. Geniş bir seri farklı tip panel ve kenar bandı ile çoklu uygulamalar için kenar bantlama makineleri kullanan tüm kullanıcılar için ideal makinedir.

Sürekli servis ve yedek parça sağlama garantisine sahip olup,yüksek performans kombinasyonlu ve kendi sınıfında fiyatı açısından da en uygun makinedir.

Otomatik Kenar Bantlama Makinesi / Bı-Matıc Dynamıc 9.8.A - R.A., Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!