İlan No: #00089204
Kategori: Flowpack Ambalaj Makinası
Marka: Ulma
Model Tipi: PACIFIC
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 366 86 06
  • +90 216 366 82 66

Yetkili: Paktek Paketleme Makinaları

Maltepe / İstanbul / Türkiye


Otomatik Yatay Ambalajlama Makinası / Ulma Pacıfıc

 

Yeni PACIFIC SSF sistemi, Shrink Streç Film ile tabaklı et ve tavuk ürünleri için (Case Ready)"sızdırmaz" özellikli paket üretir.

Bu paketleme sistemi formatı tabaklı ürünlerde mükemmel estetik paketleri üretmek içindir. Birinci adımda tabağın etrafı shrink özellikli streç film ile PASİFİK SSF makinası tarafından kapatılır. Sonraki aşamada torba halini almış film ağzı kapatılmadan önce vakum sistemini kullanılarak ürünün içerisindeki hava dışarı atılır. Bu sayede ürün shrink olurken ambalajın içerisinde hava vakumlandığından shrink için ayrıca ambalajda delik delme gereksinimi ortadan kalkar. Film yapıştırma işlemi boylamsal kaynak sistemi ile yapılır. Sıcak çeneli bıçak  yardımıyla boylamasına yapılan kaynak ile çok ince yapıştırma elde edilir.Bu sebeple ürün üzerine ve alt kısmına baskı yapılabilir. Sonuç olarak nihai ürün,sızdırmaz özelliği ve deri gibi sarmış ambalajı ile mükemmel bir estetik görünüme sahiptir.

Bu elektronik yüksek hızlı makine pazarda mevcut makinalar içinde esnek kullanım özellikleriyle dikket çekmektedir.Bu makina ile maksimum  280 mm eninde ve 180 mm yüksekliğinde bir ürünü kolaylıkla paketleyebilirsiniz.Makinada hem baskılı ve baskısız filmi kullanabilirsiniz. Sistem ayrıca, paketleme işlemini kolaylaştıran bir çok otomatik seçenek içermektedir.

PASİFİK SSF seriside bütün hareketleri yöneten motorlar  elektronik bir platform tarafından kontrol edilir.Bu sayade ürün değişiklikleri çok kolay olarak yapılmaktadır.Bütün bu özellikleriyle makina kullanıcı dostu olarak dizayn edilmiştir.Ürün parametreleri endüstriyel bir PC ve dokunmatik ekran üzerinden Microsoft tarafından grafik simge yazılımı Windows tabanlı kontrol edilir.PC tabanlı elektronik platform, diğer mekanik tahrikli veya servo tahrikli makinelerle karşılaştırıldığında ürün değişim zamanı azaltır, ve bir bilgisayar ağı üzerinden veri paylaşımını sağlar.

Makina taze gıda sektörü için tasarlanmıştır.Gıda-sanayi odaklı tasarım özellikleri sebebiyle paslanmaz malzemeden üretilmiştir.IP 65 normlarına göre makinanın ana aksamı yıkanabilir, elektronik birimler nem’e karşı korumalıdır.

Makine, tamamı ile paslanmaz çelik dirsekli çerçeve üzerine yapılmıştır. Tam bir hijyen sağlayabilmek amacı ile her parçasının kolay demontajına ve erişimine olanak sağlayan tasarımı ile neme karşı yüksek koruması sayesinde gıda endüstrisinde geniş bir yelpazedeki uygulamalar için makina ideal bir çözüm haline gelmiştir.

PASİFİK SSF sistemi, sıcak hava veya sıcak su tünelleri ile birlikte kullanılır.Shrink özelliği, mamüle  optimum paket görünümü sağlar.

OPSİYONEL ÖZELLİKLER.

Sağdan sola versiyonlar.

Otomatik tabak sıralayıcı.

TSSF özel baskılı filmler için paket izlemeli shrink tüneli

Yüksek profilli ürünler için T150 Shrink tüneli (bütün tavuk vb, ...).

Baskılı film kullanımı için fotosel.

Otomatik film bağlama ünitesi.

SIZDIRMAZ PAKETLER – KOLAY DEĞİŞİM – AZ BAKIM – YÜKSEK ESNEKLİK – TEMİZLEMESİ KOLAY – MÜKEMMEL PAKET GÖRÜNÜMÜ

Otomatik Yatay Ambalajlama Makinası / Ulma Pacıfıc, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!