Paslanmaz Kodlamalı Deluxe Serisi Poşet Yapıştırma Makinası

İlan No: #00136627 449
2.499 TL Adet
KDV
DAHİL
Kategori: Poşet Torba Yapıştırma Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: FRD 1100P
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Çin
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı

Paslanmaz Kodlamalı Deluxe Serisi Poşet Yapıştırma Makinası

Paslanmaz Kodlamalı Deluxe Serisi Poşet Yapıştırma Makinası 

FRD 1100P (10.000 ADET KAPASİTELİ)

FRD 1100P Paslanmaz Otomatik Poşet Yapıştırma makinası, özellikle seri poşet yapıştırma işleminin gerekli olduğu imalatlar için tasarlanmıştır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için paketleme makinasından bir önceki adımdır. Emsal poşet yapıştırma yöntemlerine göre, çok daha seri ve sorunsuzdur. 
 

Özel yapıştırma genişliği

Frd 1100'ün  Özel yapıştırma sistemi sayesinde, ürününüz  Yapıştırma(mühürleme) yapılan yerden asla sızdırmaz yada hava almaz.. Frd 1100' ün yapıştırma izi 13 mm kalınlığındadır. Görsel olarak, eritmeli makinalara göre çok daha zariftir.

Tek makina ile Bir Çok Ölçüde Çalışın;

Frd 1100 sonsuz dönüş yapan yapıştırma merdaneleri sayesinde,  1 cm genişlikten 3 mt genişliğe kadar tüm ısı ile yapıştırma işlemlerinizde kullanılabilir.  Ayrıca ayarlanabilir konveyör yüksekliği ve genişliği sayesinde, birçok farklı yükseklik ve hacimdeki ürünü paketleyebilirsiniz.

Tek makina ile Tüm Ambalaj Çeşitlerinde Çalışın!

FRD 1100 ısı ile yapışma özelliği olan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışır. CPP, PP, PE, Plastik poşetler, Triplex, Dublex, Monoplex Folyo çeşitleri, Laminasyonlu kağıt türleri, Hastahanelerde kullanılan Steril kağıtlar ve torbalar, Çay filitre kağıdı, Laminasyonlu tela, Patpatlı poşet türleri gibi Isı ile yapışan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuzca çalışır. 

Rezistans Teli Değiştirmeye Son;

FRD 1100 eritme ile poşet yapıştıran makinalarda olduğu gibi, sürekli resistans teli kopması problemi yaşatmaz, uzun süre sorunsuzca kullanabileceğiniz fişek resistans ve ısıl çene sistemi sayesinde, yapıştırma kalitesi yüksek ve sorunsuz üretim yaparsınız..    

Yapıştırma Hattına Entegre Fan;

Frd 1100 de bulunan yapıştırma hattına entegre fan sayesinde, mühürleme işleminden sonra poşetin mühürlenen yeri  soğutularak, şekil bozukluğu ve görüntü kirliiğine engel olunur. 
  

Hem Yapıştırır Hemde Tarih Kodlar

FRD 1100'e büntünleşik olarak çalışan kodlama sistemi sayesinde, ürününüzün yapıştırma yapılan bölgesine 2 satır toplamda yaklaşık 30 karakter kodlama yapabilirsiniz. Ayrıca makinanın kodlama sisteminde bulunan kodlama yeri ayarı sayesinde kodlamayı herzaman sizin belirlediğiniz yere yapar. 

Yıllarca Sorunsuz..

FRD1100 modeli günde 5000 adet ve üzeri  üretim yapan imalathaneler için üretilmiştir. Yıllarca sorunsuz olarak çalışır.. Elektrik sistemi, motoru ve şasesi diğer FRD modellerine göre çok daha güçlüdür. 

 

Diğer Özellikler

⦁    FRD 1100 sağlam elektrik sistemi ve kaçak akıma karşı topraklanmış şasesi sayesinde uzun yıllar işletmenizde üretimlerinize hizmet eder. 
⦁    FRD 1100 6331 sayılı iş güvenliği kanununa uygun bir makinadır. Ekstra bir tadilat gerektirmez. 
⦁    FRD 1100 GMP  şartlarına uygun bir makinadır, ürüne temas eden noktalar, prinçten üretilmiştir. 

Bol ve Ucuz Yedek parça;

FRD 1100 yanında yedek olarak ücretsiz gelen bakım ve yedek parça seti sayesinde uzun süre sorunsuzca hizmet eder..  Garanti süresi bitiminde de FRD 1100 ün yedek parçaları stoklu olarak elimizde bulunmaktadır. Yedek parça fiyatları son derece maküldür. 

Paslanmaz Kodlamalı Deluxe Serisi Poşet Yapıştırma Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık 2.499 Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu