İlan No: #00111920
Kategori: Plastik Enjeksiyon Danışmanlık
Marka: Bozkurt Makina
Model Tipi: Danışmanlık
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Hizmet
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.12.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Salim Bozkurt

Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye


Plastik Enjeksiyon Danışmanlık Hizmetleri

 

Danışmanlık HizmetiBozkurt Makina olarak, plastik enjeksiyon tesis kurulumuna veya mevcut plastik enjeksiyon tesisini genişletmeye karar vermiş yatırımcılara A'dan Z'ye plastik enjeksiyon danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Hemen her sektörde olduğu gibi plastik enjeksiyon işine yeni giren bir işletmeci eğer daha önceden sektörde tecrübesi yoksa dezavantajlı olarak görülür. Bina veya tesis kurulumundan , elektrik gücü kurulumuna, soğutma sistemi seçimi ve kurulumuna , kalıp imalatçısı seçimine, hammadde tedarikçilerini tanımaya, imalat maliyetlerini düşürücü tedbirlere, rekabet tekniklerine, plastik enjeksiyon tesisi işletme tekniklerine, fabrika içindeki maliyet azaltma ve işgücünü daha verimli kullanmaya yönelik değişikliklere ve yapılanmalara kadar pek çok konuda teknik bilgiye sahip olmak çoğu zaman kurulumun ilk dönemlerinde yaşanabilen zorluklardandır.


Piyasada gerçekleştirdiğimiz küçük ve orta ölçekli plastik enjeksiyon tesislerinin kurulum ve işletmesinin, plastik enjeksiyoncu personel eğitimi ve yetiştirmenin de verdiği tecrübe ve güvenle yeni plastik enjeksiyon tesisi yatırımı yapmak isteyen veya tesisini kurmuş işletmecilere A'dan Z'ye plastik enjeksiyon işletmeciliği konusunda teknik ve piyasa bilgimizle danışmanlık hizmeti veriyor, ilk kurulumun yükünü müşterilerimizin sırtından kaldırıyor ve riskleri minimuma indiriyoruz.


Danışmanlık hizmetimiz sonunda firma gerekli görürse belirlenen bir süre teknisyenlerimiz firmanızda kalır, kadronuza karşılaştıkları sorunlar boyunca yardımcı olur ve eğitim vermeye devam eder. Ayrıca firmamız telefonla da müşterilerine teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.


Bozkurt Makina plastik enjeksiyon işini iyi bilen , bilgi ve tecrübesini her geçen gün yeni firmalara ve müşterilerine aktaran bir firmadır. Bilgi ve tecrübe birikimimiz yatırımınızın sigortasıdır.

Plastik Enjeksiyon Danışmanlık Hizmetleri, Sıfır ( Yeni ) Hizmet TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!