İlan No: #00114187
Kategori: Prekast Makinası
Marka: ASE
Model Tipi: GRC 200 FC
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 09.01.2013
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye
15.010 EUR
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 222 22 22
  • +90 216 222 22 22
  • +90 531 6797540
  • +90 216 222 22 22

Yetkili: Demo Firma

Adalar / İstanbul / Türkiye


Prekast (Grc) Makinesi (Elyaf Takviyeli Beton Püskürtme )

 

GRC 200 FC, alkali dayanımlı cam elyaf takviyeli beton harçlarının pompalanması için tasarlanmış bir makinedir. Precast püskürtme uygulamaları için her türlü ihtiyaca cevap verebilecek teknik özelliğe sahiptir.

Sağlam bir şase üzerine yerleştirilmiştir. Dayanıklı tekerleri sayesinde, çalışma ortamı içerisinde rahatlıkla hareket ettirilebilir. Bu şaseye bağlı bomu sayesinde de; harç hortumları ve cam elyafı püskürtme sırasında rahatlıkla hareket ettirilebilir ve püskürtme tabancasının kullanımı kolaylaştırılır.

Makinelerde kullanılan pompa sistemi, progresif vidalı pompa olması dolayısıyla, harcın daha homojen, topaklanma olmaksızın iletilmesini sağlar.bu özelliği ile peristatik pompa sistemi ile çalışan makinelere göre daha üstündür.

Frekans konvertörü sayesinde pompalama kapasitesi malzemenin gereksinimine ve uygulamanın türüne göre istenilen oranda istenilen anda ayarlanabilir.

Vibratörlü eleği sayesinde, malzemenin istenen standartlarda uygulanmasını sağlar

Kumanda panosunda, kullanımı kolaylaştırmak için gerekli tüm işlevler tasarlanmıştır. Pnömatik kontrol ile püskürtme tabancasında pompanın çalıştırılıp durdurulmasına olanak sağlanmıştır. Hassas hava ayarları, her bir işlev için ayrı yapılabilir ve her biri için ayrı manometre vardır.

Yüksek kapasiteli pompa kazanı, rahat malzeme akışı için gerekli açı ile özel tasarlanmıştır. Besleme vidası ile besleme haznesi, verimli ve ekonomik çalışma şartlarını sağlar. Makinenin uygulama sonunda temizlenmesi kolaylaştırılmıştır.

UYGULAMA ALANLARI:

*Precast beton

*Konsentrik elyaf tabancası ile harç betonun tabancada karışımı ile püskürtülmesi

*Elyafın premıx olarak pompalanması

*Twinhead tabancalarla yüksek debili püskürtme

*Düşük debi ile dekoratif kalıp dökümleri

… ve daha bir çok uygulama yapılabilir.

Prekast (Grc) Makinesi (Elyaf Takviyeli Beton Püskürtme ) , Sıfır ( Yeni ) Satılık 15.010 EUR TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!