İlan No: #00079939
Kategori: Programlı Dikiş Makinası
Marka: Pfaff
Model Tipi: Creative 2134
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Fatih / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İstanbul Pfaff

Fatih / İstanbul / Türkiye


Programlı Dikiş Nakış Makinası Pfaffcreative 2134

Teknik Özellikler


Nakışlar Çok Büyük Ve Rüya gibi güzel !
Çiçekler , bordürler , çocuk desenleri , romantik modern quilt desenler , harfler veya monogram , Pfaff creative smart kartta bunların birçok seçeneği canlı renklerde bulabilirsiniz. 225mm  x 140 mm  büyüklüğünde !

YÜKSEK PERFORMANS VE SİZİN İÇİN DÜŞÜNÜLMÜŞ DİKİŞ KONFORU !
Direk seçenek tuşları , büyük ekran , optimal dikiş ayarları ! Yüksek performanslı makine ve pfaff nakış paketi ile her türlü kumaşı rahatlıkla işleyebilirsiniz.Direk seçim tuşundan 52 çeşit dikişe kadar seçebilirsiniz. Işıklandırılmış geniş ekranda , tam ayarları , dikiş uzunluğu ve genişliği , anında görüntülenir. Her dikiş optimal olarak ayarlıdır.İsteğinize göre değiştirilebilir.

Desen yerleştirme çok kolaylaştırıldı !

Bir düğme dokunuşu ile nakış desenini dört yöne hareket ettirebilir ve 90 derece çevirebilirsiniz.Kasnağa geçirilmiş kumaş üzerine tam olarak nakış pozisyonunu deneyebilir ve düzeltebilirsiniz.

Nakış desenini adım adım izlemek !

İsteğe göre nakış desenini adım adım hareket ettirebilirsiniz.Bu tam olarak pozisyon almak için gereklidir. Böylece istediğiniz rengi veya verilen bölümü işleyebilirsiniz.

Teyelleme Fonksiyonu

Kumaş katları kesinlikle kaymaz .Üst ve alt kumaşı iri dikişlerle teyelleyebilirsiniz , böylece nakış anındaki kaymaları önlersiniz.Bu işlem esnek ve ince kumaşlar çok uygundur. Özellikle bu kumaşları kasnağa germek istediğinizde.

PFAFF CREATİVE 'DE ÖZEL DİKİŞ FONKSİYONLARI !

İğne pozisyonu fonksiyonu ile , iğnenin dikiş arasında , kumaşın içinde kalıp kalmayacağını ayarlayabilirsiniz.Dikiş hızını azaltabilirsiniz.Sağlamlaştırma ile dikişlerin başı ve sonu sağlamlaştırılabilir. Özel desenleriniz için piko dikişlerini aynalama fonksiyonu ile aynalayıp yeni desenler yaratabilirsiniz.

HEPSİ SADECE TUŞLARA DOKUNARAK !

Dahice düşünülen detaylar , yaratıcı kreasyonlar ve bunları yaparken konfor mu istiyorsunuz ? O halde pfaff creative 2134'ü çok seveceksiniz! Çünkü yaratıcılığınızı gerçekleştirebilirsiniz.Moda , aksesuar veya eviniz için dekorlar , bütün bunlara kendi imzanızı atabilirsiniz. Pfaff Creative 2134 , nakış ve dikiş makinesinin harika bir kombinasyonudur.Kullanım ile de yaratıcılığınız için çok zevklidir.Kendi tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

ÇOK YÖNLÜ PFAFF NAKIŞ PAKETİ !!!

18 Standart Dikiş
6 İlik Programı
2 Yama Programı
5 kanaviçe Dikişi
4 Antika Dikişi
5 Ajur Dikişi
6 Fisto Dikişi
8 saten Piko Dikişi
31 Dekoratif piko Dikişi

Programlı Dikiş Nakış Makinası Pfaffcreative 2134, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!