Saman Balya İstif Makinası / Turan T-Bm-001

İlan No: #00096218 4745
Kategori: Balya Makinası
Marka: Turan
Model Tipi: T-BM-001
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye

Saman Balya İstif Makinası / Turan T-Bm-001

 

Balya makinesi yaptığı balyaları tarlaya tek ve dağınık olarak bırakmakla beraber Bu balyaları toplamada işçilik ve zaman maliyetlerini arttırmaktadır.
   Turan Tarım makineleri olarak balya istifleme robotu günümüz teknolojisini kullanarak balya toplama konusundaki sıkıntıyı ortadan kaldırmıştır.Ürünümüz 4'er adet 45X35 ebatlarında balyaları haznesine sıralayıp tarlaya boşaltmaktadır. İstifleme robotu traktörden almış olduğu yağla ve hiçbir müdahaleye gerek kalmaksızın otomatik olarak çalışmaktadır.
   Balya robotunun amacı balya makinesinin tarlaya tek tek dağınık olarak yapıp bıraktığı balyaları 4'lü toplu halde tarlaya bırakıp işçi ve zaman tasarrufu sağlamak.Makinenin üstünde bulunan çatı,balyalar hazneye düşerken girintili çıkıntılı arazilerde balyaların sağa sola kayıp düşmesini engellemek için yapılmıştır.Tekerlekler 2 adet olup sarhoş tekerdir,bunun sebebi dönme mesafelerinde hiçbir problem yaşanmaması için yapılmıştır.

Saman Balya İstif Makinası / Turan T-Bm-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu