İlan No: #00096218
Kategori: Balya Makinası
Marka: Turan
Model Tipi: T-BM-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Turan Tarım

Odunpazarı / Eskişehir / Türkiye


Saman Balya İstif Makinası / Turan T-Bm-001

 

Balya makinesi yaptığı balyaları tarlaya tek ve dağınık olarak bırakmakla beraber Bu balyaları toplamada işçilik ve zaman maliyetlerini arttırmaktadır.
   Turan Tarım makineleri olarak balya istifleme robotu günümüz teknolojisini kullanarak balya toplama konusundaki sıkıntıyı ortadan kaldırmıştır.Ürünümüz 4'er adet 45X35 ebatlarında balyaları haznesine sıralayıp tarlaya boşaltmaktadır. İstifleme robotu traktörden almış olduğu yağla ve hiçbir müdahaleye gerek kalmaksızın otomatik olarak çalışmaktadır.
   Balya robotunun amacı balya makinesinin tarlaya tek tek dağınık olarak yapıp bıraktığı balyaları 4'lü toplu halde tarlaya bırakıp işçi ve zaman tasarrufu sağlamak.Makinenin üstünde bulunan çatı,balyalar hazneye düşerken girintili çıkıntılı arazilerde balyaların sağa sola kayıp düşmesini engellemek için yapılmıştır.Tekerlekler 2 adet olup sarhoş tekerdir,bunun sebebi dönme mesafelerinde hiçbir problem yaşanmaması için yapılmıştır.

Saman Balya İstif Makinası / Turan T-Bm-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!