İlan No: #00121911
Kategori: Polarimetre
Marka: Schmidt Haensch
Model Tipi: Unipol L 2000
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Almanya
Teslim Durumu: 3 Gün
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Çankaya / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İncekaralar Tıbbi Cihazlar

Çankaya / Ankara / Türkiye


Schmidt Haensch Unipol L 2000 Polarimetre Cihazı

Schmidt Haensch Unipol L 2000 Polarimetre Cihazı

Tam otomatik dijital polarimetrede özellikle için tasarlanmış ilaç ve kimyasal uygulamalar .

Dijital polarimetrede Unipol L - serisi

± 360 ° tüm ölçüm aralığı kolay menü tarafından seçilebilir çeşitli ölçüm aralıklarına bölünür.

Enstrümanın kullanıcı dostu menü yapısı kolayca sıçrama geçirmez alfanümerik klavye ile çalıştırılır. Uygulamaya yakın Yazılım tasarımı giriş örnek ID-numaraları kullanıcı, istatistiksel değerlendirme hesaplamak ve ölçüm sonuçlarının, kullanıcı tanımlı çıktı yapılandırmak sağlar. Ölçüm değerleri geniş LCD ekranda gösterilir. 
standart model 589 nm dalga boyunda ile donatılmıştır. İstek üzerine diğer dalga boyları.

Çeşitli polarimetrede tüpler farklı uygulamalar için kullanılabilir. Mikro tüplerin kullanımı ile küçük numune hacimleri yeterlidir. Polarimetreler Unipol L serisi Schmidt + Haensch polarimetrik tüplerin sıcaklık sensörü için konnektörüne fiş ile donatılmıştır. Entegre bir sıcaklık sensörü polarimetre tüpler veya kuvars kontrol plakaları güncel örneğini veya kullanılmış ise kuvars sıcaklık ekranda gösterilir. Unipol L serisinin tüm modelleri, sözde olarak mevcuttur "P versiyonu" kullanmak için Peltier elemanları ile donatılmış uçlaşmaölçeriyle tüpleri .

Unipol L 1000 L 2000 uçlaşmaölçeriyle çözünürlük ve hassas Unipol L. Onlar kalite laboratuarlarının tüm ihtiyacını karşılayan standart modelden daha yüksektir. Ek özellikleri şunlardır:

  • Mikro tüplerin kullanımı için gerekli ışın çapından dolayı otomatik ayarı,
  • AWC (Otomatik Dalgaboyu Kontrolü) - Otomatik kalibrasyon rutin

Tüm çözünürlük Unipol L modelleri Avrupa ve Amerikan Farmakopesi tam bir uyum içindedir. GLP / GMP yazıcıya veri veya PC'ye aktarılabilir uygundur. 
1 paralel ve bu polarimetreler bir barkod okuyucu veya klavye bağlamak için PS2 arayüzü ile donatılmış 2 seri arabirimler ek olarak.

Polarimeter Aksesuarlar:

 

Denetleme / Kalibrasyon

Daire uçlaşmaölçeriyle kullanılan girişim filtreleri, yaş ve çevre olarak değişiklik muzdarip olarak, periyodik dalga boyu doğruluğunu kontrol etmek ve aralık dışında halinde dalga boyunu yeniden ayarlanması gerekebilir. Sukroz çözeltisi ve kuvars optik özellikleri hemen hemen aynı olduğu için, bu çözeltiler ya da sukroz kuvars kontrol levhaları ile yapılabilir. Sakaroz çözümler çok kararlı değildir ve düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir. Kuvars plaka tarafından polarimetresi kontrol edilmesi çok daha güvenilir bir yöntemdir.

Kuvars kontrol plakaları Polarimetrede uzun vadeli istikrarlı sınav standartları vardır. Schmidt + Haensch polarimetre arasında Numune oda kendi ekseni etrafında kuvars kontrol plakaları düşey hareketini hem de (360 ° ±) serbest dönmesine izin vermektedir. Sadece bir dönme tarafından bu plakaları zorlanma olmadan monte ve ICUMSA ve OIML gibi uluslararası standartlara işleme düzenlemelerine göre Polarimetrede bir incelenmesine olanak olup olmadığını kontrol etmek mümkündür.

Teknik Detaylar

Unipol L2000 / - P

Farklar

Çözünürlük:

 0,001 ° / 0.01 ° Z

Hassas:

 0.005 ° / ± 0.02 ° Z ± *

Dalga boyları:

 405 ve 589nm sabit (diğerleri talep üzerine)

* Standart Koşullar (20 ° C / 589.3 nm hava / 589,44 nm vac )

 

Schmidt Haensch Unipol L 2000 Polarimetre Cihazı , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!