Sıra Bağımsız Mısır Slaj Makinesi ( 2.5 Mt )

İlan No: #00106628 12389
Kategori: Mısır Slaj Makinaları
Marka: Fimaks
Model Tipi: 2500 QUATTRO
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Karacabey / Bursa / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun

Sıra Bağımsız Mısır Slaj Makinesi ( 2.5 Mt )

Sıra bağımsız mısır silaj makinesi gelişen Türk tarımı ve artan müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, araştırma geliştirme çalışmaları ve zorlu tarla koşullarında yapılan dayanıklılık testleri sonucu Türk çiftçisinin hizmetine sunulmuştur.


Makine 2,5 metre genişliğindeki kesici ve besleyici tambur sayesinde sıraya ekilmiş mısırda 4 sıra birden hasat edebilmektedir. Makine traktörün önüne ya da arkasına takılarak kullanılabilmektedir.

Kesici ve besleyici tamburlar mısırları keserek besleyici üniteye iletmektedir. Besleyici ünite, üzerinde parçalayıcı bıçaklar olan fanı, doğru açıda besleyerek en iyi kalitede parçalamayı sağlar. Üzerinde 12 adet özel olarak sertleştirilmiş bıçak olan fan yaklaşık olarak 1200 dev./dak. süratle dönmektedir. Mısırın parçalayıcı fana gitmesini sağlayan iki adet besleyici tambur, iki adet de baskı tamburu bulunmaktadır. Baskı tamburları mısır bitkisinin gövdesinin ve koçanlarının doğru açılarda parçalayıcı fana ulaştırılması için, yatay olarak parçalayıcı fanın tam önünde konumlandırılmışlardır.

Makinenin fonksiyonları elektrohidrolik kumanda sistemi sayesinde traktör kabininden kontrol edilmektedir. Makinenin ön tamburlarının açısı, bacanın kaldırılması ve dönüş ayarı, yatık mısırların kaldırılmasını sağlayan helezonlar bu kumanda sistemiyle kolayca kontrol edilmektedir.

Sıra bağımsız mısır silaj makinesi Türk mühendislerinin, Türk çiftçileri için geliştirdiği en son yenilik ve teknolojilerin kullanıldığı yüksek kapasiteli, kullanımı kolay, kaliteli ve uzun ömürlü bir üründür.

 

 

2500 QUATTRO
İş Genişliği (m) 2,5
Uzunluk (m) 2,65
Yükseklik (m) 4,20
Genişlik (m) 2,70
Ağırlık (kg) 2200
Bıçak Sayısı 12
Tekerlek 2x185/80 R14
Askı Sistemi Kategori II - III
PTO devri (d/dk.) 1000
Parçalama Boyutu 4,5 mm.
Kapasite (dekar/saat) 8

Sıra Bağımsız Mısır Slaj Makinesi ( 2.5 Mt ), Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu