İlan No: #00110148
Kategori: Soğuk Oda
Marka: Ensa
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Ensa Soğutma

Tuzla / İstanbul / Türkiye


Soğuk Hava Deposu Ensa

Soğuk Hava Depo Panelleri;116 cm eninde, 1000 cm’den 12.000 mm’ye kadar uzunlukta standart olarak üretilmektedir. Ayrıca 50,60,80,100,120,150,180 ve 200 mm kalınlığında geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Paneller;poliüretan, yüzey kaplaması ve egzantrik kilit olmak üzere üç ana malzemeden oluşur.

Yüzey kaplamalarının çeşitliliği ürün portföyünü zenginleştirmektedir.

Bu sebeple,her türlü ihtiyaca göre belirlenecek panellerin üretimi ile en verimli endüstriyel soğuk depolar tasarlanır,teknik detaylar çözülür ve en kaliteli malzemelerle istenilen büyüklükte inşa edilerek proje gerçekleştirilir.

Soğuk oda panelleri kullanım açısından,hem hijyenik hem de uzun ömürlüdür.Yüksek izolasyondan dolayı enerji tasarrufu sağlaması da panellerin en büyük avantajlarındandır.

· Gıda maddelerinin yanı sıra kimyasal ve medikal ürünlerin de, uygun koşullarda ve şartlarda korunabilmesi için panel soğuk depolar;en ideal seçim olmaktadır.

· Panel soğuk depolar, mükemmel izolasyona imkân veren sandviç paneller ve yalıtım materyallerinden oluşmaktadır.

· Panel soğuk depolarında kullanılan poliüretan dolgulu prefabrik sandviç paneller,teknik nitelikleri, dayanıklılığı ve montaj kolaylığı açısından ısı izolasyonunda mükemmel sonuç veren en ideal malzemedir. Panellerin iç ve dış yüzeylerinde kullanılan polyester veya PVC kaplı galvaniz saç yüzey malzemesi;hijyenik özelliği,temizlenebilme kolaylığı ve dayanıklılığı ile et, sebze ve tüm gıda maddelerinin,tıbbi ve medikal ürünlerinin tazeliklerini ve özelliklerini en iyi şekilde ve en uzun sürede bozulmadan muhafaza edilmelerini sağlar

Soğuk Hava Deposu Ensa , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!