İlan No: #00096920
Kategori: Termoform Ambalaj Makinaları
Marka: Beta-Pak
Model Tipi: BPT -26/37 MAX New
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Arnavutköy / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Cengiz Karagülle

Arnavutköy / İstanbul / Türkiye


Termoform Ambalaj Makinesi Beta-Pak BPT -26/37 MAX New

Beta-Pak Tam Otomatik Termoform Ambalaj Makinesi /

Beta-Pak Bpt 26/37 Max New

Bpt 26/37, betapak mühendislerinin arge çalışmaları neticesinde geliştirmiş olduğu yeni nesil bir termoform makinesidir. Özellikle hijyen ve steril üretimin ön planda tutulduğu süt ürünleri gibi benzer üretimler için ideal bir makinedir. Özel kesme ünitesi ile de folyodaki fire miktarı minumuma indirilerek paket başına düşen birim maliyetlerde azaltılmıştır. Kapalı kabin içerisinde bulunan üretim ortamı hepa filitre ile desteklenmiştir. Şekil verme ünitesinde kullanılan havanın kalitesi extra steril edilerek verilmektedir. Makinenin şekil verme ünitesinde kullanılan hava 3 kademeli filtre ile steril edilerek kullanılmaktadır. Şekil verme, dolum ünitesi ve kesme ünitesi servo motor uygulaması ile çalışmaktadır. Dolum ünitesinde her vizkositede likit ve parçacıklı ürünü doldurabilmek mümkündür. Dolum ünitesinde özel cıp uygulaması yapılabilmektedir.

Kesme istasyonunda farklı şekilde perfore veya çoklu kesim uygulamaları yapılabilmektedir. Makine çıkışına otomatik robotlu dolum sistemi yapılabilmektedir. Öncelikle koli açma ünitesinde koliller otomatik olarak açılır, altı bantlanır. Daha sonra konveyörle toplama robotunun altına gelen kolilerin içine toplanan ürünler robot sistemi ile otomatik olarak doldurulur. Seperatörlü ve seperatörsüz istenilen sırada ürün kolinin içine yerleştirilir. Dolumu tamamlanan koli otomatik olarak koli kapatma istasyonunda kapatılır, palete dizilmeye hazır hale gelir.

Termoform Ambalaj Makinesi Beta-Pak BPT -26/37 MAX New, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!