İlan No: #00127179
Kategori: Toz Granül Dolum Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: RMYS-20
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Çin
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 09.07.2017
Konum: Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin, Kredi Kartı, Posta Çeki
21.850 TL
Hızlı 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Musab SAKİN

Üsküdar / İstanbul / Türkiye


Toz Kireç Dolum Makinası

Burgulu Toz Dolum Makinası

 

Neden RYD-V30?

 

 

Renas RYD-V30 Yarı Otomatik Vidalı Toz Dolum Makinası, tüm pudra kıvamındaki, akışkanlığı düşük toz ürünlerinizde, ihtiyacınıza göre üretebilen vida hatfesi sayesinde  seri ve hassas dolum yapar.

 

 

Seri Dolum Yapabilen Servo kontrollü Dozajlama;

Renas RYD-V30L  Emsal makinalardaki gibi basit frenli asenkron motorlar ile değil, yüksek teknoloji ürünü servo motor tarafından dozajlama yapılır. Bu özelliği sayesinde ard arda sürekli yapılan dolumlar da da, asla motoru ısınmaz, seri dolumlar da yüksek gramaj fireleri vermez. 
 

Dokunmatik Operatör Paneli ve PLC kontrol ünitesi sayesinde  tam Kontrol;

Renas RYD-V30L tüm modellerinde standart olarak sunulan çok fonksiyonlu dokunmatik operatör paneli ve PLC kontrol ünitesi sayesinde,  dozajlama değişimleriniz son derece kolay ve hızlıdır.  Üretim adedinizi takip edebilir, pedal ile tetikleme yerine belirli zaman aralıklarında çalışmasını sağlayabilir, dolum hızını ayarlayabilirsiniz.  Yazılım Geliştirme Departmanımızdan üretim şeklinize göre değişik fonksiyonlar talep edebilir, bu konuda da bizden destek alabilirsiniz. 

 

Sisteme Bütünleşik Karıştırıcı ile tüm ürünlerde sorunsuz dozajlama;

Renas RYD-V30L'nin tüm modellerinde standart olarak sunulan stok haznesine bütünleşik karıştırıcı sayesinde en zor toz ürünlerde bile sorunsuz olarak  dolum yapabilirsiniz. Makinamızda standart olarak sunulan karıştırıcı hız ayarı sayesinde, birçok ürün çeşidinde sorunsuz akıcılık sağlarsınız.
 

4 farklı Karıştırma modu ile ürün bitene kadar doluma devam.. 

Renas RYD-V30L’ de standart olarak sunulan 4 farklı karıştırma modu sayesinde, dilerseniz, sürekli karıştırma yapabilir, veya her dolumdan sonra belli bir süre karıştırabilir, yada sadece dolum sırasında karıştırabilir veyahut belirli zaman aralıklarında karıştırma yaparak, en hassas ürünlerinize bile zarar vermeden dolum yapabilirsiniz..  Emsal makinalarda bulunmayan bu özellik sayesinde, ürün tabanda az kalsa bile, makinanın stok haznesini açmadan, ürünün tamamını boşaltabilirsiniz.
 

3 Farklı modda çalışabilen besleme helezonu entegrasyonu;   

Renas RYD-V30L’ nin tüm modellerinde standart olarak sunulan 3 farklı mod özelliğine sahip besleme helezonu entegrasyonu ile, yine firmamızdan çok uygun maliyetler ile temin edebileceğiniz, besleme helezonlarını sisteme entegre ederek, ürününüze uygun bir biçimde sürekli ürün beslemesi yaptırabilirsiniz. 
 

Düşük Güç Tüketimi;

Renas RYD-V30L düşük güç tüketimi sayesinde, her ortamda sorunsuzca çalışır. Sanayi ceyranı gerektirmez. tam yükte bile güç tüketimi 2000 Watt' ın altındadır.
 

Yüksek Dolum Aralığı;

Renas RYD-V30L dolum aralığı emsal makinalara göre son derece yüksektir.  Standart RYD-V30L  modelleri 100gr ila 5000gr arasında dolum yapabilir.  Daha düşük dozajlama gereksinimleriniz için makinamızın dozajlama burgusunun hatfesi  ihtiyacınıza göre özel olarak  üretilebilmektedir.
 

Yüksek Hassasiyetli Tartım Özelliği;

Renas RYD-V30L üzerinde bulunan yüksek hassasiyetli yük hücresi ve %100 yerli üretim BAYKON tartım ünitesi sayesinde, son derece hassas tartım yaparak, üretim firelerinizi en aza indirir..  Yüksek Gramajlarda bile %0,5 hassasiyete ulaşabilir.

 

 

 

Çok Fonksiyonlu Servo Hız Ayarı;

 

Renas RYD-V30L’ nin Tüm modellerinde standart olarak sunulan, dolumu kontrol eden servo motora 4 farklı hız ayarı girebilme özelliği sayesinde, pahalı ürünlerinizde dilerseniz, 1 gr’ın altında bir hassasiyet ile de çalışabilirsiniz.
 

İki Farklı Çalışma Modu;

Renas RYD-V30L iki farklı çalışma moduna sahiptir. İsterseniz, terazi ile tartım yaparak, istersenizde,dolum burgsunun tur sayısına göre dolum yapabilirsiniz. .

 

 

Diğer Bilgiler; 

Üretim ve Termin: RYD-V30L Tamamen yerli üretim bir makinadır, Kütahya da bulunan fabrikamızda, RENAS MAKİNA ve OTOMASYON SİSTEMLERİ Tarafından üretilmektedir. Üretim terminimiz ortalama 15-20 iş günüdür.
Ambalaj: Makinamız uzun mesafelere rahatlıkla sevk edilmeye uygun bir sekilde ambalajlanmaktadır.
Nakliye:  Urununuzu anlasmalı oldugumuz kargo ile çok uygun fiyatlara sevk edebiliriz. Dilerseniz kendi anlasmaniz olan ambar yada kargo ile sevk edebiliriz.
Garanti:  Makinamız  fabrikasyon hatalara karsı 1 yıl süre ile garantilidir. 

 

 Makinanın Dolum Yapabileceği Ürün Çeşitlerinden bazıları:

Toz bahartlar, yapı kimyasalları, pudra şekeri, talk pudrası, un, mısır unu,  sporcu takviyeleri, bebek mamaları, toz kına, toz bitkisel çaylar, cilt maskeleri, toz içecekler, sahlep, mahlep v.b tam toz formundaki bütün ürünlerde sorunsuz olarak, tam hassasiyetle dolum yapar.

 

 

 

 Makina Teknik Özellikleri

Tip: Vidalı Toz Dolum Makinası
Model: RYD-V30
Çalışma Aralığı 20-5000gr arası
Kapasite 10 - 40 Dolum / Dakika
Güç Tüketimi 1800w
Voltaj 220V /50hz
Ağırlığı 80Kg
Güç Tüketimi 10W
Ölçüler 80X170X45cm
 
 

Toz Kireç Dolum Makinası , Sıfır ( Yeni ) Satılık 21.850 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!