İlan No: #00097783
Kategori: Turbo Atomizer
Marka: Holsan
Model Tipi: TORNADO-ÇET 1000
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Gebze / Kocaeli / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Holsan Tarım Makineleri

Gebze / Kocaeli / Türkiye


Turbo Atomizer ( 1000 Lt ) Holsan TORNADO-ÇET 1000

HOLSAN'ın yeni profesyonel serisi içinde yer alan makineler, pompa, pervane ve şanzıman üçlüsünün akıllıca seçimi ve ayarlanması ile traktörünüzü hiç yormadan en mükemmel şekilde ilaçlama yapmanızı sağlar.

Bu makineyi eskitmeniz artık olanak dışıdır.

Senelerce kullandığımız HOLSAN'ın sloganı "Babadan Toruna" bu sağlam, uzun ömürlü makine ile artık yerini başka sloganlara bırakıcaktır.

HOLSAN'ın 40 yıllık kalite anlayışının son ürünü olan Profesyonel serisi makineler darbelerden etkilenmeyen paslanmaz çelik depolu ve bütün mekanik üniteleri (pompa, şanzıman, emiş ve basınç filtreleri) toz, toprak ve ilaçlardan korunan kapalı bir mekanik aksam odası içinde toplanmıştır.

Mekanik aksam odası, sağlı sollu olmak üzere iki hidrolik kapak ile açılmakta, pompa, şaft ve dişli kutusunun yağ kontrolleri ve filtrelerin temizlikleri kolayca yapılabilmektedir.

Bu oda altında her iki tarafta açılan siyah plastik kapaklar çıkartıldığında makineye iki adet ilaçlama hortumu veya depo doldurma hortumu takılabilir.

Yine mekanik aksam odasında 40 lt.'lik paslanmaz çelik temiz su deposu ve el yıkama musluğu mevcuttur.

Bu oda içindeki bütün mekanik aksam bir tamirat ve bakım gerektiğinde 4 somunun gevşetilmesi ile bir kızak üzerinde şasenin gerisine çıkarak her türlü bakımın yapılmasını zevkli bir hale getirir.

Şase bitiminde ilave römork çekme tertibatı mevcuttur.

HOLSAN bayileri canlı bir demonstrasyon yaparak size bu makineyi tanıtmaktan mutluluk duyacaktır.

Turbo Atomizer ( 1000 Lt ) Holsan TORNADO-ÇET 1000, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!