Xcmg Gr2205 Greyder

Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

İlan No: #00211127
Kategori: Greyder
Marka: XCMG
Model Tipi: GR2205
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: İstasyon Mah. / Tuzla / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür

Satıcıyla iletişim kur

Enka Pazarlama İş Makinaları

Enka Pazarlama İhracat İthalat A.Ş.

Danışman : Mert F.

XCMG GR2205

164 kW Greyder

 
Motor Modeli: QSB6.7
Güç: 164 kW
Devir: 2200 Rpm
Minimum dönüş yarıçapı: 7.6 mt.
Boyutlar: 9343x2625x3432 mm
Toplam ağırlık: 16.5 Ton
 

XCMG, 1943 yılından beri faaliyet gösteren bir iş ve inşaat makineleri üreticisidir. XCMG, uzun yıllara dayalı tecrübesiyle dünyanın en kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Günümüzde, XCMG küresel ağır makine imalatçıları sıralamasında ilk 3 firma içinde yer almaktadır. XCMG' nin inşaat makineleri, vinçler, zemin makineleri, yol makineleri, beton makineleri, madencilik makineleri, forekazık makineleri, ormancılık makineleri, yangın söndürme makineleri, ağır kamyonlar, sanitasyon makineleri, tarım makineleri ve özel amaçlara uygun olmak üzere geniş ve detaylı bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Dünyanın en kapsamlı ürün yelpazesine sahip olarak iş ve inşaat makineleri alanında eksiksiz çözümler sunabilmektedir. Kalite; ürünlerin kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için dünyanın en ileri teknolojileri ve üretim ekipmanları kullanılmaktadır. Çin, ABD, Almanya, Hollanda, Polonya, Avusturya, Brezilya, Hindistan ve Özbekistan'ın da içinde bulunduğu dünyanın değişik noktalarındaki birçok ülkede üretim merkezleri bulunmaktadır. Üretim ve ürün geliştirme kapasitesi, hidrolik silindirler, pompalar, valfler, motorlar, transmisyonlar ve akslar gibi ana komponent ve parçalardan, komple makinalara kadar her alana uzanmaktadır.
       XCMG’ nin Avrupa, Amerika, Hindistan ve Brezilya' daki yaratıcı ve yenilikçi uluslararası Ar-Ge merkezleri ile teknoloji ve inovasyon alanlarında güçlü bir rekabet üstünlüğü bulunmaktadır. XCMG, şu an itibari ile Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Japonya' dan sektörün önde gelen 200' den fazla uzmanın da içinde bulunduğu 6.000 çalışanlı, seçkin bir Ar-Ge ekibine sahiptir. Profesyonel Ar-Ge ekipleri ve en ileri düzeydeki inovasyon departmanı, ürünlerin en ince ayrıntısına kadar titizlikle hazırlandığının garantisini verir. 

      XCMG, ürünlerini 170' in üzerinde ülkeye ve bölgelere ihraç etmektedir. XCMG, müşterilerine zamanında ve doğru çözümler üreten, bakım ve yedek parça konularında kapsamlı teknik destek sağlayan, küresel çapta 300' den fazla satış ve servis merkezi bulunan dünya çapında bir organizasyondur.
       XCMG misyonu; Mühendislik teknolojilerini geliştirerek, sürdürülebilir kalkınma konusunda küresel çapta
 çözümler üretmektir.

Xcmg Gr2205 Greyder
Xcmg Gr2205 Greyder Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan sen ol!
Kargo Fiyat Bilgi Listesi
Ülke Para Birimi En Düşük Kargo Fiyatı En Yüksek Kargo Fiyatı
Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin