İlan No: #00125708
Kategori: Pnomatik Transfer Baskı Presi
Marka: Tempress
Model Tipi: TP-V4,0P-Y
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Kredi Kartına Taksit, Peşin, Kredi Kartı
4.601 TL
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 5827384
  • +90 212 5472915
  • +90 544 7969772
  • +90 212 5580249

Yetkili: Doruk İstanbullu

Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye


Yarı Otomatik Pnomatik Transfer Baskı Presi

Tempress TP-V4.0P-Y

Yarı Otomatik Pnomatik Transfer Baskı Presi

 

ÖZELLİKLER:

*YARI OTOMATİK SADECE ÜST TABLAYI KAPATIN BASKI SÜRESİ BİTİNCE ÜST TABLA OTOMATİK AÇILIR

*2 YIL GARANTİ

*400 MM X 500MM BASKI ALANI MAKSİMUM BASINÇ 1000 KG @ 6 BAR

*4-130 SANİYE MİKRO KONTROLÖRLÜ ZAMAN SAYACI

*HER YÖNE HAREKETLİ ALT TABLA İLE PAD KULLANMADAN FARKLI KALINLIKTAKİ MATERYALLERE BASKI İMKANI

*KALİTELİ PNÖMATİK EKİPMANLAR İLE GÜVENİLİR HASSAS BASINÇ AYARI VE UZUN ÖMÜR

*PROFESYONEL KULLANIMA UYGUN TASARIM

*220-230 VAC 50-60 Hz BESLEME VOLTAJI

*2500 Watt ISITICI REZİSTANS GÜCÜ

*SİLİKON  SÜNGER KAPLI ALT TABLA VE ALÜMİNYUM KORUMA TEFLONU

* T-SHIRT,PUZZLE,METAL PLAKALR VB. HER TÜRLÜ TRANSFER BASKI ÜRÜNÜNE UYGUN TASARIM

 

AKSESUARLAR :

*ÇABUK BAĞLANTI UÇLARI TAKILMIŞ 5m FLEX HAVA HORTUMU

 

NOT:

*MAKİNE YERLİ ÜRETİM OLDUĞU İÇİN BOL YEDEK PARÇA

*UCUZ YEDEK PARÇA

*MAKİNELERİNİZE YERİNDE SERVİS YAPILDIĞI TAKDİRDEYOL ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR

*MERKEZ SERVİS YERİMİZ ZEYTİNBURNU ŞUBEMİZDİR

 

Süblimasyon Transfer Baskı Presleri

Reklam küresel dünyanın vazgeçilmezi. Küçük ya da büyük olsun tüm firmalar reklam peşinde. İnsanlar alışveriş yaparken gördükleri  reklamların etkisinde kalıyor. Hemen hepimiz kalitesi belli olan, hatta etiketi görülen eşyalar almayı seviyoruz. İş bu haldeyken elbette baskı makineleri müthiş işler başarıyorlar. Bunlardan biri olan Süblimasyon Transfer Baskı Presleri bu anlamda pek çok firmanın ve kişinin kurtarıcısı diyebiliriz.

Pek çok firma baskı işine ihtiyaç duymaktadır. Bunların başında promosyon firmaları gelmektedir. Promosyon firmaları kendilerine gelen pek çok talep karşılığında, ajanda, tabak bardak, kupa, kalem, mıknatıs, bardak altlığı, tişört gibi çok sayıda ürüne baskı yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu anlamda Süblimasyon Transfer Baskı Preslerini kullanmaktadırlar. Her türlü kumaş yüzeye baskı yapabilen Süblimasyon Transfer Baskı Presleri aynı zamanda grafik tasarım imkanı da vermekte ve bu da ürün çeşitliliğini artırmaktadır.

Süblimasyon Baskı Presleri nin kullanıldığı bir başka sektör ise spor kıyafet ve spor ürün sektörüdür. Her türlü spor kıyafetin, ekipmanın ve ürünün üzerine baskı yapılmasını isteyen spor firmaları da bu baskı çeşidini kullanmaktadırlar.

Tekstil ürünleri sanayide Süblimasyon Baskı Preslerini en sık kullanan sektörlerin başında gelmektedir. Bütün ürünlerin etiketlemelerinin yapılması dışında, üzerine baskı yapılması gereken her türlü kumaş ürün için de süblimasyon baskı uygulaması kullanılmaktadır. Ürün çeşitliliği dışında baskı çeşidinin çok sayıda ve farklı zeminlerde olabilmesi firmaların işlerini kolaylaştırmaktadır. Hem kendi reklamlarını yapmakta, diğer yandan da göze hoş gelen tasarımlar uygulamaktadırlar. Günümüzde üzerinde baskı bulunan ürünler oldukça sık kullanılır hale gelmiştir. Bu da firmaların daha fazla baskı yapmasına ve Süblimasyon Transfer Preslerini kullanmasına neden olmaktadır.

Taş Presleri

Taş presleri makineleri kumaş, penye, kot gibi ürünler üzerinde baskı ve transfer işlemlerinizi gerçekleştirmeyeyardım etmektedir. Bazı makineler teknik özellikler bakımından presleme yapılamayan kumaşlardan üretilmiş ürünler üzerinde pres işlemi uygulayamamaktadırlar. 220- 230 V elektrik ile çalışan bu makinelerin rezistans gücü 2,5 Kw’dır.  Baskı alanı 50*60 cm olan taş pres makineleri 5 Kw ile çalışmaktadır. Bu makine 6 bar’lık hava basıncı ile çalışabilmektedir.

Taş Baskı presleri makineleri çalışma alanı olarak farklı ebatlarda üretilebilmektedir. 40* 40 ya da 20*20 genişlikte olacak şekilde ve çift tablalı olan taş presleri bulunmaktadır. Bu pres makinelerinin uzunlukları 100- 80 cm olacak şekildedir. Geniş alan kapasitesine sahip olan taş presinin yüksekliği 150 cm iken; daha küçük kullanılabilir alanı bulunan taş presinde yükseklik 70 cm’dir. Çalışma güç potansiyelleri ise küçük olanda 1 kw; büyük olanda ise 1,5 kw’dır. Bu ürünlerin ortak özellikleri arasında 1- 6 bar arası basınç ile çalışabilmeleri ve 250 saat çalışabilme kapasiteleri bulunmaları yatmaktadır. Digital ısı ile ayarlanabilir özelliği bulunan transfer baskı taş presleri makineleri isteğiniz dahilinde elle ya da otomatik ayarlama özelliği ile kullanılabilmektedir. Makinelerde yer alan tablalar altı oyulmuş şekilde üretilmiştir. Bu oyulan kısımların seri baskı gerçekleştirme işleminde çok faydası bulunmaktadır.

Taş preslerinde bulunan gezer kafa ile makineyi istediğimiz şekilde oynatabiliriz; oynatma işlemini gerçekleştirirken sağa ya da sola ne tarafa oynatma yapmak istiyorsak makinenin kumanda sisteminde bulunan düğmesine basmak gerekmektedir. Düğmelere basıldıktan sonra alt- üst çene yapısı ile otomatik bir biçimde oynama işlemi gerçekleşebilmektedir. Oynama işleminin gerçekleşiyor olması baskı esnasında daha pratik ve hızlı üretim yapabilirliği arttırmakta ve böylece çalışma saatleri içerisinde beklenilenden yüksek performansta üretim gerçekleştirilebilmektedir.

Süblimasyon Transfer Baskı Presleri ile yapılacak baskılar son derece dayanıklıdır. Baskı ısısı genellikle 188 ile 220 derece arasındadır. Her tür fotoğraf, grafik ya da desen çok kısa süre içinde basılmaktadır.

Yarı Otomatik Pnomatik Transfer Baskı Presi , Sıfır ( Yeni ) Satılık 4.601 TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!