Flowpack Ambalaj Makinası Bayrampaşa İstanbul kategorisinde 2 adet ürün

Full Otomatik Yatay Ambalaj Makinası

Satılık Sıfır ( Yeni )

Garantili

. . .

Fiyat: Sorunuz

Marka : Aydınlar Makine
Model : AM-FOY05

Satıcıyla İletişim Kur

Full Otomatik Yatay Ambalaj Makinası    Elektronik Panosu :  PLC kontrol Sistemi 5.7" Dokunmatik Ekran Mamül ve Poşet Firesini Engelleyen Optik Stop (+ - 2 ) C Hassasiyetle Dijital Termostat Ambalajlanan Mamül Sayısını Gösteren Sayaç Makinenin Dakikadaki Kapasitesini Net Olarak Gösteren Dijital Takometre Poşet Boyunu Ekranda Milimetrik Görebilme Telemekanik Hız Kontrol Cihazı İstenilen Adette Otomatik Stop Kullanım Kolaylığı Sağlayan Ergonomik Dizayn   K... Devamını Gör>>

Yatay Dolum Paketleme Makina (Flowpack,Flovpak) Zig Zag Bıçak

Satılık Sıfır ( Yeni ) 2017 Model

Garantili Peşin

. . .

Fiyat: Sorunuz

Marka : Detay Sanayi Bıçakları
Model : Flowpack Zigzag

Satıcıyla İletişim Kur

YATAY (FLOWPACK) PAKETLEME MAKİNELERİ İÇİN ZİGZAG  BIÇAK Yatay Dolum (Flowpack,Flovpak) uygulamalarında kullanılan Zig Zag bıçaklar uygun malzeme ve hassas işçilkle CNC tezgahlarımızda işlemekteyiz. İşinizin devamlılığı için kalitemize güvenebilirsiniz.

Flowpack Ambalaj Makinası Firmaları Tümü

Kategoride En Çok Bakılan Ürünler

Flowpack Ambalaj Makinası Nedir?

Tüm sektörün olmazsa olmazı makina ve ekipmanlarından olan paketleme ve ambalaj makina sektöründe özellikle gıda, temizlik, kozmetik gibi ürünlerin tekli ve çoklu halde flowpack yatay ambalaj makinaları hızlı kolay düşük maliyetli ambalaj işlerinde kullanılan teknolojik makinalardır.

Bayrampaşa İstanbul Flowpack Ambalaj Makinası Satılık Kiralık Ürünler, Satıcı Fırmalar, Marka ve Model Tipleri, detaylı özelliklerini bulabilirsiniz.