İlan No: #00089201
Kategori: Flowpack Ambalaj Makinası
Marka: Ulma
Model Tipi: FM - 300
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Maltepe / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Paktek Paketleme Makinaları

Maltepe / İstanbul / Türkiye


Yatay Gıda Paketleme Makinesi

 Yatay Gıda Paketleme Makinesi / ULMA FM - 300

Bu model Ulma Araştırma-Geliştirme Bölümü mühendisleri tarafından geliştirilmiştir , kullanılan yüksek teknoloji Gıda Sanayinin mevcut isteklerini en üst düzeyde karşılar.

Makine, tamamı ile paslanmaz çelik dirsekli çerçeve üzerine yapılmıştır. Tam bir hijyen sağlayabilmek amacı ile her parçasının kolay demontajına ve erişimine olanak sağlar.

Yeni tasarımı ile neme karşı yüksek korumalı olması gıda endüstrisinde geniş bir yelpazedeki uygulamalar için makinayı ideal bir çözüm haline getirmiştir.

Box-motion yapıştırma kafası iki adet bağımsız motor ile güçlendirilmiştir. Bu teknoloji sayesinde yüksek seviyede esneklik ve MAP (modifiye atmosfer paketleme) uygulamalarında paketlerde yüksek kaliteli sızdırmaz yapıştırmalar sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Endüstriyel PC tabanlı kontrol ile senkronize edilen bağımsız motorlar ile yapılmıştır. Tüm bu özellik ve teknolojiler makineyi esnek ve güvenilir hale getirmiş, aynıı zamanda da ürünler arası geçiş sürelerini minimum hale getirmiştir.


 
Makine, maksimum hijyen ve sağlık koruması için dirsekli paslanmaz çelik gövde üzerinde imal edilmiştir. Tasarımı, makineyi kir yumaklarının oluşmasına neden olabilecek oyuk ve köşelerden arındırılmış, ayrıca bakım için tüm parçalarına kolay erişilebilir hale getirmiştir.
Besleme konveyörü de kolay demontajı ve temizliği için özel olarak tasarlanmıştır.
Önden yüklenen film bobini standı ve pnömatik bobin sabitleyici, operatör için kolay değişim olanağı sağlar.


 
Tamamen ayarlanabilen kılavuzları, ürünün film içerisinde düzgün konumlanmasını sağlar. Makine hafızasında saklanan ürün yüksekliği ile her ürün değişiminde yapıştırma kafasının ve ruloların yüksekliği otomatik olarak ayarlanır.

 
Box Motion yapıştırma kafası, bağımsız iki motoru sayesinde üretim kapasitesini düşürmeden MAP uygulamalarında dahi yüksek kaliteli sızdırmaz yapıştırma sağlar.

 
Sıcaklık ayarları her bir döner rulo seti, üst ve alt çeneler için birbirinden bağımsızdır. Bu sıcaklıklar makine kontrol paneli hafızasında tutularak ürün değişimlerinde otomatik olarak istenen değere ayarlanırlar.
 
Makinenin kontrol paneli geniş bir açıda dönebilen bir kol üzerine monte edilmiştir. Bu sayede operatörün çalışma pozisyonuna göre kolayca erişilebilecek konumda tutulabilir. Kontrol paneli de dokunmatik ekran olup basit arayüzü ile her türlü parametreye kolayca erişim ve değişiklik yapma imkanını sağlar.
"Ürün yoksa paket yok" ve "Ürün güvenliği" fonksiyonları makinede standarttır.

 

OPSİYONEL ÖZELLİKLER

 

Farklı film türleri için farklı versiyonlar. (BOPP, shrink film, bariyer lamine OPA/PE veya benzeri, ...).
Baskılı film kullanımı için fotosel.
"On-line" gaz analiz sistemi.
Farklı boyut ve düzende farklı konveyör dizaynları.
Çeşitli paket üzerine yazma/kodlama ekipmanları.
Üretim kontrol yazılımları için arabirim.

Yatay Gıda Paketleme Makinesi, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!