İlan No: #00099116
Kategori: Kalıp Pozlandırma Makinası
Marka: Kodak
Model Tipi: TRENDSETTER 400 Quantum
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 698 51 00
  • +90 212 698 52 40

Yetkili: Dereli Grafik

Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye


Yüksek Hızda Kalıp Pozlandırma Makinası / Kodak Trendsetter 400 Quantum

Ürün Bilgisi:

Çok yönlü, hızlı ve büyütülebilir yapı

Kodak Trendsetter 400 Quantum CTP kalıp pozlandırıcısı güvenirlik ve basit bakımı ile tanınan 4 sayfa CTP kalıp boyutu, yarı otomatik Trendsetter’in yaptıklarından çok daha fazlasını sunmaktadır: Daha önceleri piyasada pozlandırılabilen en büyük kalıp formatları 4 sayfa iken, artık üretim sürecinde 2’den 6 sayfaya kadar, kalıp işleyebilme olanağı ve saatte 50 kalıba kadar pozlandırma yapmak mümkün hale gelmiştir. Bunun dışından, CTP kalıp pozlandırıcısı, 8 sayfalık sisteme problemsiz bir şekilde dönüştürülebilmektedir.

Sektörün en hızlısıyla yüksek verimlilik

Kodak Trendsetter 400Quantum  CTP kalıp pozlandırıcısı, 4 sayfa formatında son derece etkileyici bir sonuç olan, saatte 43 kalıbı baskıya hazırlamaktadır. ContinuousLoad- veya Autoloader seçenekleriyle bu hız, saatte 50 kalıba ulaşılmakta ve böylece uzun süre makine oparatörüne gerek kalmayan bir işleyiş gerçekleştirilmektedir.

Squarespot teknolojisiyle, değişmeyen yüksek kaliteli pozlandırma

Kalıp pozlandırmada Kodak SQUAREspot, kalıp tabakasının hassasiyeti, kalıp açma sırasında oluşan sapmalar ve lazer işlemi gibi değişkenlerden tamamen bağımsız  ve güvenilir bir doğrulukta netice elde edilmesini sağlar. Kodak Staccato tramlama yardımıyla 20 mikron veya opsiyonel 10 mikronluk noktaları işletmenizde gerçek fotoğraf baskısıyla, rekabette değişmeyen bir profil kazanmanız sağlanır.

İşlemsiz kalıplarla düşük maliyetler

İşlemsiz Kodak Thermal Direct baskı kalıpları ve diğer işlemsiz kalıplar, Kodak Trendsetter 400 Quantum CTP kalıp pozlandırıcısıyla sorunsuz bir şekilde pozlandırılabilmektedir. Kimyasal veya banyo makinesi kullanılmadan, sınırlı eleman istihdamı, daha küçük alanda, daha fazla çevrecilik ve gözle görülür oranda azaltılan maliyetlerle üretim yapılması garantilenmektedir.

İş akışınıza (Workflow) hemen bağlantı olanağı

Trendsetter platformu ile  Kodak Workflow çözümleri kolayca entegre edilebilir yapıdadır. Öyle ki, kapsamlı bir baskı öncesi çözümü sunulmaktadır. Bunun dışında farklı firmaların kalıp pozlandırıcılarından Workflow’a entegrasyon mümkündür.

Kodak Trendsetter 400 Quantum CTP Kalıp Pozlandırıcı

Yüksek Hızda Kalıp Pozlandırma Makinası / Kodak Trendsetter 400 Quantum, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!