İlan No: #00099719
Kategori: Boru ve Kazan Temizleme Makinası
Marka: Goodway
Model Tipi: SAM-3 Soot-A-Matic
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
İlan Tarihi: 14.03.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Denizli / Denizli / Türkiye


  •    İş: +90 258 371 50 55
  •    Fax: +90 258 371 00 55

Yetkili: Goodway Makine
Denizli / Denizli / Türkiye


Kazan Boru Temizleme Sistemi / Goodway Sam-3-Soot-A-Matic

Birçok üretici firmalar, yakıt tasarrufunu çeşitli metotlar ile sağladığını iddia etmektedir. Yakıt israfını önleyebilmek için en etkin yol, kazan borularını kirli bırakmayıp periyodik aralıklarla temizlemektir. Bu kesinlikle ispatlanmıştır. Su veya Duman Borulu Kazan
borularını kurum, kireç vb. gibi artık maddelerden arındırmak basit sistemlerle imkânsızdır.
Kazan borularının temizliğinde en mükemmel yol, dünyada binlerce kuruluş ve işletmenin kullandığı Soot-A-Matic otomatik temizleme Sistemi’dir.
Sistem, birbirine bağlı çalışan iki ayrı cihazdan oluşmaktadır.


1-) SAM-3A Model Kazan Borularını Otomatik Tomarlama Cihazı

Cihaz elektrikli, 1/2 Hp. (220 V., 3.5 A.) olup otomatik kumanda sistemi ile çalışmaktadır. Tomarlama cihazının temizleme başlık veya fırçalarıyla ileri veya geri yönde hızı, saniyede 0.9 metreden fazladır.SAM-3A Tomarlama Cihazı, birbirleriyle kolayca elle değiştirilebilir merkezleme ve temizleme başlıklarıyla 35 – 102 mm. çap aralığında kazan duman borularını 7.9 m. mesafeye kadar temizleme kapasitesine sahiptir.

Kazan borusunun temizliği için, Tomarlama cihazı sabitleme başlığının kazan borusunun içersine yerleştirilip, kazan borusu üzerinde sabitlendikten sonra otomatik tetiğe (ileri ve geri kumandalı) basılması yeterlidir. Cihaz üzerinde, çelik bandın fırçayla beraber ileri veya geriye ne kadar mesafe hareket ettiğini gösteren döner gösterge mevcuttur.Tomarlama Cihazı, merkezleme başlığı kazan borusunun içerisine yerleştirilip sabit durarak her pozisyonda (düz, ters, yan, çapraz vb. gibi) çalışmaktadır.
Çelik şeritle beraber temizleme başlığı kazan borusu boyunca ileri/geri yönde otomatik olarak hareket ederken çözülüp hareket ettirilen kurum ve kireç aynı anda vakum cihazıyla emilip haznenin içerisine alınmaktadır.

2-) GTC-540A-20-SS Kazan Borularını Vakumlama Cihazı (Sanayi Tip) :
Çift Motor gücü: Toplam 2.1/4 H.p. (1,6 kw.),220 V., 50 Hz., 7.5 A., her bir motor gücü; 1.1/8 H.p. (0,8 k.W) iki adet kuvvetli emiş gücüne sahip, by-pass tip motora sahiptir.
Vakum Cihazı emiş gücü: (Hava geçişi; 270 CFM (7.6 m3/dakika’dır.)

Vakum Cihazı, Statik su emme derinliği: 1.3 metre (sulu ve sıvı haznesinde toplayabilmektedir.
Emiş Haznesi (ıslak ve kuru) kapasitesi, 20 Galon (176 litre)’dir. Kazan tomarlama cihazıyla aynı anda borudaki kurum ve diğer artık maddeleri aralıksız vakumlayıp emiş haznesine içerisindeki polietilen torbaya doldurmaktadır.
Vakum Cihazı, içte polipropilen torba filtre ve dışta dakron bez filtre olmak üzere çift fitrasyona sahiptir. Kurum, kireç vb. gibi artık maddeleri çarptırarak filtre edip haznesine çökertmektedir.
Cihazın tamamı Cr-Ni paslanmaz çelik olup darbeye ve dış etkilere karşı dayanıklıdır.
Otomatik su kesicisi sayesinde ıslak emişte yapılabilmektedir.
Vakum Cihazı, taşıyıcı araba üzerine monte edilmiştir.

 

MAKİNE EKİPMANLARI

 

 

  GTC-170SQD Vakum hortumu (51 mm x 3,7 metre uzunluğunda)
  BFN-152 Kısa tip kazan sabitleme başlığı (460 mm.uzunluğunda)
  BFN-152S Uzun tip sabitleme başlığı (89 mm.uzunluğunda)
  GTC-151 seri Paslanmaz çelik kazan temizleme fırçası (35- 102 mm. çap aralığında)
  FTS seri Kazan Boruları Tomarlama Başlığı (51- 102 mm. çap aralığında)
  JTS seri Kazan Boruları Kazıyarak Temizleme Başlığı (51- 102 mm. çap aralığında)

Kazan Boru Temizleme Sistemi / Goodway Sam-3-Soot-A-Matic, Sıfır (Yeni,Kullanılmamış) Satılık Kazan Boru Temizleme Sistemi / Goodway Sam-3-Soot-A-Matic, Goodway SAM-3 Soot-A-Matic 0 TL Fiyat'la

makinaturkiye.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından makinaturkiye.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

  destek@makinaturkiye.com